Home & Living

EFERGE ENGAGE HUB EKRANLARI Ev Enerji Kullanımı ve PV Güneşler Üretimi İnternette

Hepimiz hikayeyi anlıyoruz, değişiklikleri uygulama konusunda ayarlamadan önce bir şeyi ölçebilmeniz gerekiyor. Evinizin güç tüketimi için farklı değil, bu yüzden tasarruf etmenin yanı sıra ölçüm yapalım.

Etrafta çok sayıda ev enerji ekranı var, ancak İngiltere tabanlı öferginin en yüksek hub’ı biraz farklı. Mutfak alanınızda veya her yerde oturan statik bir ekran yerine, Engge Hub, tüm cihazlarınızdaki bilgilere kazandırmak için verilerinizi buluta gönderir.

Memnuniyetle, en başından beri, bunu ömür boyu ücretsiz bir hizmet haline getirmeye adanmış olarak burada hiçbir üyelik olmadığını gösterebiliriz. Aynı şekilde verilerinizi de çıkarabilirsiniz, ancak daha sonra çok daha fazlası.

Kurulum ve Kurulum

Kutuda BT kelepçesi, verici, alıcı, şebeke adaptörü ve Ethernet kablosu bulunur. Seti kurmak 20 dakikalık bir iştir. Mevcut transformatör kelepçesi, metre kutunuza ve pille çalışan vericisine tıkır.

Bunlar dahil olmadığı için kelepçe vericisi için 3 x AA pil aramanız gerekir. Neyse ki yedek şarj edilebilir hücrelerimiz vardı. EFERGY TIPS Kelepçe vericisi için 18 ila 26 ay arasında bir pil ömrü.

Ölçer kutumuza takılmış efji kelepçesi

Kelepçe, alıcı ile etkileşim kurmak için 433MHz kullanır ve gelecekte bu COMMS için Openthings Açık Protokolüne geçerler.

Şebeke destekli alıcının kablolu ev ağınızda bir yere bir Ethernet bağlantı noktasına takılması gerekir. Birçok insan bu günlerde wifi istiyor, ancak kablolu bir LAN’ınız yoksa, o zaman, sinyali kelepçeden almak için en pratik yer olmayabilecek yönlendiricinizin yanında yer almayı zorunlu kılacaksınız. Bizim için Düğüm Zero metre kutusunun hemen arkasında yer alıyor, bu yüzden resepsiyon ve doğrudan ağ anahtarımıza fişler için mükemmel.

Bağlantılı olan her şey, 3 çevre dostu ışığa sahip olduğunuzda, ekrandaki yapılandırma yönlerine uymak tarayıcınıza kapalıdır. Donanım otomatik olarak keşfedilir ve geçerli ürün yazılımına güncellenir. İşiniz olduğu gibi birkaç tıklama da.

Sistemi kullanmak

İnternet platformuna katılma, enerji verilerinize gerçek zamanlı olarak erişmenizi ve bilgileri her türlü tarayıcıdan veya Android, iPhone ve iPad için sunulan uygulamalardan görüntüleyebilirsiniz.

Gerçek zamanlı mevcut kullanımınızın yanı sıra günlük, haftalık, aylık ve tipik maliyet grafikleri mevcuttur. Güç kullanımınızın maliyetinin en iyi yaklaşımı için sistem maliyetinizi girebilir ve aynı zamanda aylık bütçe planı tutarı da ayarlayabilirsiniz. Veriler £, KWH veya CO2’de kontrol edilebilir.

Hanehalkı bu gün uyandığında nokta?

Web’iniz aşağı inerse, bağlantı geri yüklendiğinde senkronize etmek için verilerinizi (bir dakika aralıklarla) yaklaşık 30 gün değerinde tutacaktır. Buluttaki veri depolama “sınırsız” olarak alıntılanır.

Kelepçeler çeşidi 50mA ila 200a (90-600V) ‘dir ve Efergy’ye ölçümlerinin tam olarak ne kadar kesin olduğunu sorduk ve bize söylediler…

Kelepçe% 95-99 doğrudur. Daha yüksek güç seviyeleri ile doğruluk daha yüksektir. Bu doğruluk seviyelerini gösteren üçüncü kutlama testleri yaptık. Ayrıca, metrelerden optik darbeleri prosedür eden ve%98-99 doğruluk gösteren bir optik sensörümüz var.

Bu ölçüm tekniği daha küçük yükleri ölçmede fantastik olmasa bile, bu esas olarak aile üyesi kalıplarını tespit etmek ve bir daldırma ısıtıcı zamanlayıcısı gereksinimini tespit etmek gibi değişiklikler yapmakla ilgilidir.

Güneş PV izleme

Efergy, PV güneş enerjisi kurulumunuz varsa, Engge Hub’ın da mükemmel olduğunu söylüyor. Ayrı bir kelepçe satın alınmış ve güneş invertöründen gelen kabloya yerleştirilebilir. Bu daha sonra, sisteminizden çıktıyı prosedürler ve grafikte gösterir ve PV sisteminizin çok fazla ürettiği gücü kullanıp kullanmadığınızı görmenize yardımcı olur.

Entegrasyon

Efey, verilerinizi kullanmak için birkaç yararlı yöntemi vardır. Her şeyden önce, PC’nize veya Mac’inize indirilecek değerlerin CSV verilerini dışa aktarabilirsiniz.

Alternatif olarak, ellerinizi biraz kodlama ile pis almak isterseniz, ölçümleriniz için bulutu sorgulamak için (iptal edilebilir) bir jeton kullanan bu açık API kullanabilirsiniz.

Hildebrand inovasyonu, EnergyHive sitesini ve ekin tüm arka uçları tedarik ediyor. Hızlı bir göz atma, verileri SmartThings, Indigo ve Domoticz’e entegre etme örneklerini ortaya çıkardı.

EFERGY Bize şu anda İngiltere’de bu sistemle denemeler getiren ve Wise Metreers için de hizmet işleri tarafından kurulan bir “Belediye Başkanı Mobil Şirketi” olduğunu söylüyor.

Bas hakkında her şey (çizgi)

Peki tüm bu verilere sahip olduğunuzda, onunla ne yapacaksınız?

Şu anda en düşük evimiz (her şey gece boyunca huzurlu olduğunda) 650 watt civarındadır. İşteBuzdolabı, dondurucu ve takılı diğer gadget’ların yanı sıra koşma veya bekleme gibi şeylerden sabit taban çizgisi tüketimi.

Burada en kötü suçluları keşfetmek için özel cihazların kullanımını belirlemek için bunun gibi bir şey kullanabilirsiniz.

2016 yılının üçüncü çeyreğinde gelen yeni bir Engage soketi (sağda resimde), 15 £ civarında fiyatlandırılması gereken özel cihazları (bir merkezde 5’e kadar soket) tarayacak.

Benzer şekilde bize, evdeki en çok kullanılan alanlardan daha fazlasını değiştirmek için bu fantastik LED ampullerden çok daha fazlasını elde etmek için itici güç sağladı. Yine de, hala 400 £ değerinde ampulün üzerinde olan son maliyet düşüşüyle ​​bile, bu kötü 50W akkorlu Gu10’un halojenlerinin yaklaşık 50’sine sahibiz.

Görmek inanmaktır

Bütün bu şeyler zihni yoğunlaştırır. Sistemi kurduktan sonraki gün, elektrik enerjisi satıcılarım web sitemdeki tarifime bakıyordum ve çok daha iyi yapabileceğimi biliyordum. Hızlı bir telefon görüşmesi ve yıl için 200 £ ‘dan fazla tasarruf ettim…

Efegy bir dizi başka enerji monitörü yapar, işte özelliklerin harika bir karşılaştırma grafiği. Bize, bu yıl üçüncü çeyrekte, birkaç tarife kullanma yeteneğini ekleyecek ve mobil uygulamaların yeni sürümlerine de neden olacağını ekleyecek olan Yükseltilmiş Bulut Hizmeti ile Engge Hub’ı kurmaya kararlı olduklarını söylüyorlar.

Bu garantili geliştirmeler olmasa bile, Efergy Engge Hub’ı evinizin enerji tüketimini belirlemek (ve bu nedenle geliştirmek) için uygun bir yol olarak yürekten önerebiliriz.

Amazon’dan temin edilebilir

184 İncelemeler

Efergy Technologies, Hub 1.1 ev içi enerji ekranı

İnternetteki enerji verilerinize istediğiniz zaman, her yerden erişin
Enerjinizi anında inceleyin ve ücretsiz platformumuzdaki verileri, Android, iPhone ve iPad için uygulamalarımızda kullanın
DIY – Kolay, hızlı ve risksiz kurulumun yanı sıra kurulum

Amazon’a Git

efgy.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *