Uncategorized

Avustralya BT Haberlerinden Clipsal C-Bus Kablosuz Ağ Geçidi

… ”Clipsal Entegre Systems, şirketin geleneksel kategori-beşini kullanan modüler sert kablolu sistemiyle birbirine bağlı olarak C-Bus ev otomasyon sistemini kablosuz aldı ( CAT-5) Kablo.

C-Bus kablosuz aralığı, ağ geçidi, uzaktan kumanda, duvar plakaları ve güç plakası adaptörlerinden oluşur. CIS pazarlama müdürü Simon Wehr, kablosuz olmanın Avustralya’nın 7.3 milyon mevcut konutundaki Clipsal’in ürünlerine olan talebi ve her yıl inşa edilen 175.000 yeni evin talebini artıracağını söyledi.

CIS bölümü geçen yıl yüzde 40 büyüdüğü için bina pazar payının klips için bir sorun olmadı, ancak WEHR en büyük sorunun C-Bus’ı kurmak için yeterli elektrikçi almak olduğunu söylüyor.

Kablosuzdan önce, ev otomasyon sistemleri sıfırdan inşa eden veya büyük tadilat yapan kişilerle sınırlıydı, çünkü kablolama ucuz olmasına rağmen, güçlendirme zor, pahalı veya bazen imkansız kablosuz C-Bus onu kolay bir seçenek haline getirebilir.

Wehr, “Bunu yapma fırsatı varsa her zaman kablo koymanızı tavsiye ederim” diyor.

C-Bus kablosuz, kablolamanın mümkün olmadığı zamanlardır.

C-Bus kablosuz ağ geçidi, tek bir odada akıllı bir aydınlatma sistemi çalıştırmak için kullanılabilir veya tüm bir ev otomasyon sistemini çalıştırmak için ölçeklendirilebilir. Kablosuz bir ağ geçidini mevcut bir C-Bus sistemine bağlamak, sistemi kontrol etmek için el tipi bir uzaktan kumanda kullanmanın yolunu açar.

Avustralya’da tasarlanan sistemin çoğu, geçen yıl Almanya’nın Schneider Electric tarafından satın alınan Adelaide Grubu tarafından yerel olarak yapıldı.

Kablosuz ağ geçidi, mevcut sert kablolu C-Bus dişlisini tanıyacak ve klips bileşenleri bir kablosuz/CAT-5 sistemini genişletmek için kullanılabilir, böylece bir internet bağlantısı kullanılarak kontrol edilebilir.

WEHR, kulübesine CAT-5 ile kablolamaya değmeyecek bir kablosuz güç plug adaptörü taktı.

“Kablosuz ile kolay” diyor.

Clipsal ayrıca kablolu dizisindeki öğeleri güncelledi ve duvar plakalarını onlara tasarımcı kaplamaları vererek ve düzenlenebilir LCD metin, bitmap görüntüleri ve hacim veya aydınlatma seviyesini gösteren çubuk grafikler sunan dinamik etiketleme teknolojisini tanıtarak giydirdi.

Metin ve grafikler bir PC’de oluşturulabilir ve anahtarlara indirilebilir.

Kaynak: C-Bus Mağazası: Daha Fazla C-Bus Ürünleri Haberleri

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *