Home & Living

Şeytan Wears Prada’daki NYC LOFT Kiralık

Şeytan Wears Prada, bizi sallayan iç mekanlara sahiptir. Filmde görünen dairelerden biri şimdi kiralık. Ayda 23.000 dolar karşılığında, Andy Sachs’ın (Anne Hathaway) ilk olarak Rakish gazetecisi Christian Thompson (Simon Baker) ile tanıştığı bir endüstri partisi için bir set olan Soho Loft’ta yaşayabilirsiniz.

56 Crosby Caddesi’ndeki ped iki yatak odası, iki buçuk banyo, filmde gösterilen açık tuğla duvarını koruyor ve özel bir asansör var. Korint sütunları ve büyük boyutlu pencereler 3.700 metrekarelik bir alanda bulunurken, 16 inçlik bir tavan en havalı aydınlatma armatürlerinden bazılarıyla donatılmıştır. Hollywood onaylı evin içinde görmek için tıklayın.

Maruz kalan tuğla duvarı, bu kolay giriş yoluna büyük etki katar ve eve unutulmaz bir giriş yaratır.

Sahte çim halı, aksi takdirde nötr iç kısımda kırmızı patlamalarla yan yana koyar ve uzaya ilginç bir his ekler. Bir dizi asılı kolye ışıkları işleri ilginç tutar.

Mutfak açık depolama ile oynar, sıradan bir his verir – filmde tanık olduğumuzda büyük bir değişiklik. Burada glam yok!

Bir duvar yerine, bir Grande sütunu oturma odasını ev ofisinden ayırır.

Bu dokulu şömine ince ama güçlü bir açıklama yapar. Benzersiz kaplama oluşturmak için kağıt parçaları üst üste istiflenmiş gibi görünüyor.

Modern bir kaide yatak eklektik sanat eserlerini karşılaştırırken, tavus kuşu yeşili bir sandalye yatak odasına bir mizah duygusu katıyor.

Çocuk yatak odasındaki duvar kağıdı eğlenceli bir açıklama yapar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *