Uncategorized

Video: Husqvarna, 1 milyon. robot çim biçme makinesini İngiltere Genel Merkezi’nde

geliştiriyor Son yaz, Husqvarna Automower’ımızla biraz benzer bir hikaye oldu (eğer kaçırdıysanız burayı inceleyin).

Şimdi Husqvarna, Durham bölgesi Newton Aycliffe’deki İngiltere merkezinde bir milyon yapımcı markasını geçerken büyük bir kilometre taşını kutladı.

Robotik biçme makinelerinin üretimi 22 yıldır sürekli ve 2006’da Newton Aycliffe fabrikası amiral gemisi ürününün üretilmesine başladı. Sezonun yüksekliğinde günde yaklaşık 3.000 tasarım görebilir.

Her bir robot biçiciyi oluşturmak için ortalama 72 personelin girdisi ve fabrikada dünya çapında ihraç edilen makineler oluşturmak için şu anda 1.154 kişiyi istihdam etmektedir.

Robotik biçme makineleri için birincil pazar hala Batı Avrupa’dır, ancak küresel olarak her yıl en az yüzde 20 büyüyor.

22 yıllık inovasyon

Ürünlerde geliştirilen kapsamlı anlayış ve deneyim, güvenilir, risksiz ve kanıtlanmış makineleri göstermektedir. Sürekli iyileştirmeler yapma zihniyetiyle, grubun robotik biçme makineleri çok daha sağlam, kurulumu çok daha kolay oldu ve kullanmanın yanı sıra çok daha karmaşık bahçeleri bile yönetebildi.

Robotik biçme makinesi enerji etkilidir ve kullanım sırasında neredeyse hiç emisyon yoktur. 1.000m² yardayı korumak için elektrik enerjisi kullanımı, 60W ampule eşittir.

Bugün, nerede olursanız olun yönetebileceğinizi gösteren bir akıllı telefon veya tablet uygulaması aracılığıyla robotik biçme makinenizi kontrol etmek, programlamak ve izlemek mümkündür.

Son derece ilk robot biçiciden bu yana, ürünün gürültü seviyesini minimumda en aza indirmek için zaman ve çaba, şimdi makineler neredeyse sessiz bir şekilde çalışıyor ve dünya çapında barışçıl, çevre dostu biçme gösteriyor.

CEO ve Husqvarna Group Başkanı Kai Wärn şunları söyledi: “1.000.000 çevre dostu robot biçme makinelerini kutlamak grup için bir kilometre taşıdır. Yirmi yıldan fazla bir süre önce, robotik biçme makinesi pazarını ürettik ve o zamandan beri pazarı kurduk. Doğal olarak bu sınıflandırma içinde güçlü bir pazar liderliğimiz var, rakiplerimizin çoğu hala piyasada nispeten yeni. Birçok ülkede robotik biçme makineleri pazarının küçük kaldığını, diğerlerinin ise önemli ölçüde büyüdüğünü görüyoruz – bu ilginç bölümdeki büyük büyüme şansını gösteriyor. Amacımız, en güvenilir, risksiz ve etkili ürünlerin yanı sıra çözümleri sağlayarak liderlik ortamımızı korumaktır. ”

Husqvarna.com: 8 bölümlü otomatik değerlendirmemizi buradan takip edin

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *