Home & Living

Lightwave, yeni akıllı küçük röle

Lightwaverf, aralıklarına çok daha fazla esneklik, kontrol ve ek akıllı özellik getirmeyi vaat eden yeni L82 Küçük Röleyi tanıttı.

Yeni röle, Lightwave’nin çok yönlü bir cihazıdır ve nereye yerleştirilebileceği esnekliği ve hem evin içinde hem de evden geniş kullanım yelpazesi nedeniyle bir yükleyicinin en iyi arkadaşıdır. Buna, bir Lightwave akıllı dimmerinden kablosuz olarak çalıştırılan su özellikleri, garaj kapıları ve aydınlatma devreleri dahildir.

Küçük modül geleneksel bir 35 mm arka kutuya sığar ve sadece 54 mm x 68 mm x 27 mm’lik adımlar. Hem açma/kapama hem de açık/durdurma/kapatma işlevleri sağlayan 500W’ye kadar herhangi bir elektrik devresine eklenebilir.

Bu, tuvalet ışıklarından, su pompalarından ve ocaklardan kapılara kadar her şeyi kontrol edebilmesini sağlar ve bunun için müthiş bir uygulama, motorlu panjurları yukarı ve aşağı yönlendirmenin sinyalidir. Cihazın gücü gerçekten kontrol etmeden, o devredeki cihazın açma/kapama kontrolünü sağlayan “volt içermeyen” çalıştırır.

Lightwave ayrıca bunun, tüm Link Plus Hub’a kablosuz olarak bağlanan ve Apple HomeKit, Amazon Alexa ve Google Home ile uyumlu olan yaklaşan akıllı rölelerde sadece ilk ürün olduğunu söylüyor.

Amazon’dan temin edilebilir

Lightwaverf.com: Amazon’da Lightwaverf Aralığı.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *