Home & Living

Pinnacle Audio, Audiophile’a kare hedeflenen Rob Donanımlı Folio Music Server’ı

başlattı, İngiltere tabanlı Pinnacle Audio’dan yeni folio müzik sunucusu FLAC kayıpsız sıkıştırma kullanıyor. Dahili CD ripping motoru, müziğinizin otomatik olarak iki sabit diske kopyalandığından emin olmak için Rob teknolojisine sahiptir-koleksiyonunuzu tekrar devreye almanız gerektiğine dair acı çekiyor. Sonos Like Control, Nokia Touchsreen tablet ve bazı özelleştirilmiş yazılımlardan geliyor. Videoyu atlamadan sonra izleyin.

“Piyasadaki başka hiçbir şeyden farklı olarak, folio saf katkısız ses kalitesini muazzam bir depolama kapasitesiyle birleştirir ve PC’lere veya TV ekranlarına gerek yoktur – gereken tek şey kablosuz bir internet bağlantısı, bir hoparlör sistemi ve rahat bir konumdur. Rip, göz atın, oynayın ve 2.000 CD kadar çok memnuniyetle sevin.

Folio, dijital olarak depolanan müzik sanatında devrim yaratmaya adanmış Sussex merkezli elektronik geliştiricisi Pinnacle Audio’nun konsepti ve oluşturulmasıdır. Pinnacle Audio’nun yönetmenleri Andrew Gatt ve Phil Napper’ı tartışın, “Folio geliştirirken temel amacımız, miktar için kaliteyi tehlikeye atmayan bir ürün yaratmak ya da tam tersi” dedi. “Müziği kayıpsız bir formatta kopyalayarak, bir MP3 çalarla aynı şekilde kopyalayan daha az depolama kapasitesine sahip diğer karşılaştırılabilir cihazların aksine, tam sonik detay tutulur. İyi, ama yeterince iyi değil.

“Tüketiciler dijital müzik depolama konusunda giderek daha sofistike ve bilgilendirilmiş hale geldikçe, beklentileri daha yüksek hale geliyor, bu nedenle tüm kutuları işaretleyen bir ürün oluşturarak bu talebe yanıt verdik. “Folio, doğrudan kutudan çıkan bağımsız bir sunucu; Müziği sisteme aktarmak basitliğin kendisidir ve onu kullanmak çocuk oyunudur. ”

Bir CD sunucuya yüklenir yüklenmez otomatik olarak sabit sürücüye yırtılmaya başlar ve parça detaylarını indirmeye ve internetten sanat sanatını indirir. Birkaç dakika içinde herhangi bir parça sanatçı, albüm, yıl ve hatta albüm kapağı tarafından saniyeler içinde çağrılabilir. Yatırma yaparken bile, başka parçalar çalmak, müzikleri işaretlemek ve çalma listelerini düzenlemek mümkündür. Çalma listeleri herhangi bir kriter kullanılarak oluşturulabilir: tüm CD’ler, seçilen parçalar, seçilen bir sanatçı veya belirli bir yıl. Bir çalma listesi oluşturulduktan sonra, oynatın ve müzik mükemmel bir şekilde akar – eğlence veya bir parti için en uygun.

Folio ile müziğiniz kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda: sunucu kontrol edilir ve tüm özelliklerine, herhangi bir üçüncü taraf kontrol sistemine, PC’ye veya TV’ye ihtiyaç duymadan şık bir elle tutulan renkli dokunmatik ekranlı web tablet aracılığıyla erişilir.

Kutudan çıkarılan bağımsız ses sunucusu

Elde tutulan renkli dokunmatik ekran kontrol tableti

Yüce ses deneyimi için kayıpsız sıkıştırma

Dual Rob, otomatik yedeklemeli sabit sürücüleri yapılandırdı

2.000 CD’ye kadar büyük depolama kapasitesi

Onu diğer ses sunucularından ayıran folio’nun bir başka özelliği de, çeşitli boyutlarda bulunan çift sabit sürücülerdir. Kanıtlanmış Rob teknolojisini kullanarak, tüm müzikler otomatik olarak her iki sürücüye de kopyalanır. Bir diskin başarısız olması beklenmedik durumunda, diğeri çalışmaya devam edecektir, böylece tüm koleksiyonu yeniden yüklemek zorunda kalma görevini kurtarır. Folio, Pinnacle Audio web sitesinden yazılım indirmeleri ile bir gecede otomatik olarak güncellenir, bu nedenle en son güncellemeleri aramaya gerek yoktur.

Andrew ve Phil, “Elektronik gelişimin tüm amacı, hayatı daha kolay, çok daha ilginç, çok daha keyifli hale getirmektir” diyor. “Müziğin eğlenceli olduğu ima ediliyor ve en iyi ekipmanı isteyenler, zor kazanılan boş zamanlarından en iyi şekilde yararlanabilmeleri için iş çıkarmış bir şey satın alabilmelidir. Folio’nun yaptığı bu. ” ”

Fiyatlar yaklaşık 2.400 £ ‘dan başlıyor ve lansman indirimi var – ayrıntılar için Pinnacle Audio ile iletişime geçin.

www.pinnacleaudio.co.uk: Amazon’da Sonos

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *