Home & Living

Konuk Alanı Hazırlama

Konuk alanınızın ayrı bir yatak odası veya dente çekilme kanepesi olsun, yumuşak, taze çarşaflarla ve bir gece ile oluşan bir yatak gibi birkaç özel dokunuşla abartılı bir geri çekilme haline getirin. Şehrinizdeki birkaç seyahat kitabı ile birlikte bir su sürahi ve cam ile birlikte masa. Birkaç ek yastık, gece okumasının yanı sıra daha fazla konfor için bir zorunluluktur. Down yorgan en iyi konfordur, ancak titremeleri önlemek için yatağın sonunda bir atış veya katlanmış yatak örtüsü eklemeyi düşünün.

Uygun aydınlatma önemlidir: yatağın her iki tarafına harika bir okuma ışığı koymayı ve tavan ışık fikstürünü ek kontrol için bir dimmer üzerine koymayı düşünün. Bitişik salona veya merdivenlere bir gece ışığı ekleyin, böylece konuklar gecenin ortasında tuvalet veya mutfak alanına olumlu eğim hissederler.

Konuk Uzay Dresser çekmecelerinin de temiz olduğundan emin olun; Çekmece astarları veya kokulu poşetler iyi bir dokunuştur. Alanın bir dolabı varsa, bazı alanlar üretmenin yanı sıra konukların kıyafetlerini asmaları için askılar sunun; Birkaç taze yıkanan konuk bornoz sağlamak nazik bir jesttir. Bir gece masasında oldukça yemek, anahtarlar, madeni paralar veya mücevherler için bir yakalama görevi görebilir. Modaya uygun bir not defteri ve kalem, telefon numaralarını, talimatları veya hatırlatıcıları not etmek için düşünceli eklemelerdir.

Geride kalabilecekleri yatak odası yerine tuvalette konuk havluları stok. Yığın banyosu, el ve havlularla anlaşmanın yanı sıra davetkar, otel benzeri bir his için bir grograin kurdele ile sarın. Bir sepeti seyahat boyutunda sabunlar, şampuanlar, saç kremleri, kremler veya losyonlarla doldurun; İlaç dolabınızda ek diş fırçalarının yanı sıra küçük boyutlu diş macunları tutmak, bu gerekli eşyaları paketlemeyi unutmuş olabilecek ziyaretçiler için faydalı olacaktır.

Den veya yaşam alanınız konuk yatak odanız olarak ikiye katlanıyorsa, bir çalar saat, su bardağı ve okuma malzemesi ekleyerek bir yan masaya bir gece masasına dönüştürün. Alanın geceleri yeterli pencere kaplamalarının yanı sıra TV uzaktan kumandasının sıradan görüşte yönettiği konumun yanı sıra gizlilik sağladığından emin olun.

Konuklarınızın gelişine hazırlanmak, kanepe yatağını oluşturmak veya ek yatak odasını yeniden dekore etmek kadar kolay olabilir. Durum ne olursa olsun, misafirleri yaşam alanınızdaki evde hissettirmeye çalışırken, bit dokunuşlarının uzun bir yol kat ettiğini unutmayın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *