Home & Living

Eğlence ve Pratik Çocuk Çalışma Alanları

Kuruma Dönüş, kırtasiye mağazasına vurma olasılığından çok daha fazlasıdır – ancak kim harika bir vurgulayıcı taşıma sevmez? Aynı şekilde, bit bilginleriniz için organize, pratik bir ev ödevi alanı üretmek için en iyi zamandır. İşte mükemmel çocuk çalışma alanını üretmek için en iyi önerilerimiz.

1. İdeal noktayı keşfedin. Bazı gençler, odaklanabilmeleri için barışçıl, diğerleri gözetimsiz bırakılırsa hızlı bir şekilde dikkati dağılacaktır. Dükkan kurmak için ideal yeri bulmak başarının ilk adımıdır.

2. Uzayda eksik olmayın. Gençler yayılmak için yeterli alan gereksinimi, bu nedenle tüm kitaplarını ve aynı anda ödev sayfalarını görmek için alana sahip bir masa veya masa seçin.

3. Rahat bir sandalye tercih edin. İdeal koltuk, çocuğunuzun neyin önemli olduğuna odaklanabilmesi için kıvrımlılığı ortadan kaldırır.

4. Depolamalı bir alan seçin. Sarf malzemelerini elinizin altında tutun, böylece orta çalışma sayfası yoktur.

5. Duvarlardan yararlanın. Harika bir test puanı gibi başarıları taramak için bir mantar veya mıknatıs tahtası asın. Bir kısmını bir DIY takvimine dönüştürün ve herkesin yaklaşan görevleri ve ödevleri takip etmesine yardımcı olacaktır.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *