Uncategorized

Yeni Uplan Yazılım Uygulaması, Loxone Montajcılarına

yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Loxone ortağı iseniz, iş akışınızı hızlandırmak için oluşturulan büyüleyici bir yeni yazılım uygulama aracı.

Uplan.io ile binanızın elektronik sistemlerinin bir taslağını hızlı bir şekilde oluşturun. Tercih edilen fonksiyonları tasarımınıza ekleyin ve UpLan.io, ihtiyacınız olan tüm geleneksel elektronik veya loxone bilge evini veya geleneksel elektronik aletleri hesaplar.

Uplan, bir tarayıcıda çalışır ve yeni bir Loxone Wise evi planlamaya dahil edilen birçok görevi otomatikleştirmeyi amaçlamaktadır.

Bir kat planı yükledikten sonra, “plan sihirbazı” hemen konumlar gadget’ları odalarda, bir kablo şeması ve pinout üretmenin yanı sıra hareket sensörü ve wi-fi korumasını kontrol eder.

Daha sonra doğrudan Loxone Config’e aktarılmaya hazırlanan işi dışa aktarır. Yapımcılar, aynı şekilde geleneksel bir elektrik sistemi planlamak için sistemi kullanabileceğinizi belirtiyor.

Sunulan İnternet aracının ücretsiz bir sürümü var, böylece takılıp da inceleyebilir. Hizmetinizde kullanmak istediğiniz bir şeyse, profesyonel üyelik ayda uygun fiyatlı 29 € ‘dur.

Çok daha fazla bilgi için UPLAN.IO’ya bakmanın yanı sıra aşağıdaki videoyu kontrol edin.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest9
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *