Uncategorized

Barix, komut küpleri

komut küpleri ile tüm ev sesini basitleştirir, akıllı ev jukebox, Barix Exstreamer (TM) serisi cihazlarına destek ekleyerek sistem montajcılarına ve tüketicilere çok bölgeli seslere güçlü ama bütçe dostu bir çözüm sağladı.

Smart Innovations (Command Cubes’in Yaratıcıları), Barix Exstreamer serisi ürünlerini desteklemek için tasarlanmış bu çok bölgeli Jukebox yazılımının ilk beta sürümünü yayınladı.

Akıllı yenilikler, seçenekler ve yorumlar yayınlandıkça yazılımı uygulayacak ve değiştirecek. Önümüzdeki 30 gün boyunca komut küpleri normal perakende fiyatının altında 10 $ (ABD) ‘dan indirgenecek. Barix kullanıcıları şimdi tam sürümü satın alabilir ve beta döneminden sonra gelecekteki tüm sürümlere ücretsiz yükseltmeler alabilir.

Barix ve akıllı yenilikler, ilgili her şirketten elde edilen ürün ve hizmetleri daha da geliştirecek devam eden ilişkiyi dört gözle bekliyor… Bu beta sürümünü aşağıdaki URL’den indirmeye davetlisiniz: http://www.commandcubes.com/barixbetatest. HTM

Burada bulunan Komut Küpleri Destek Forumu’nda geri bildirim teşvik edilir:
http://support.commandcubes.com/

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *