Home & Living

Lightwave, yeni Wise Tiny Röle

Lightwaverf ortaya çıkarır Lightwaverf, aralığına çok daha fazla esneklik, yönetme ve ek akıllı özellikler getirmeyi vaat eden yeni L82 Tiny Röle’yi tanıttı.

Yeni röle, Lightwave’nin henüz çok esnek bir cihazıdır ve nereye konulabileceği ve hem evin içinde hem de dışında çok çeşitli kullanımlar nedeniyle bir yükleyicinin en iyi arkadaşıdır. Buna, bir Lightwave Wise Dimmer’dan kablosuz olarak çalıştırılan su özellikleri, garaj kapıları ve aydınlatma devreleri dahildir.

Bit modülü temel 35 mm arka kutuya ve prosedürlere sadece 54 mm x 68 mm x 27 mm’ye sığar. Hem açma/kapama hem de açık/durdurma/kapatma işlevleri kullanılarak 500W kadar herhangi bir elektrik devresine eklenebilir.

Bu, duş odası ışıklarından, su pompalarından ve ocaklardan kapılara kadar her şeyi yönetebilmesini sağlar ve bunun için harika bir uygulama, motorlu panjurları yukarı ve aşağı yönlendirmenin sinyalidir. Cihazı gerçekten kontrol etmeden, o devredeki cihazın açma/kapama yönetmesini sağlayan “volt içermeyen” çalışır.

Lightwave ayrıca bunun, hepsi bağlantı artı merkezine kablosuz olarak bağlanan ve Apple HomeKit, Amazon Alexa ve Google Home ile uyumlu olan yaklaşan bir akıllı rölede ilk ürün olduğunu belirtiyor.

Amazon’dan temin edilebilir

Lightwaverf.com: Amazon’da Lightwaverf çeşidi.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Bağlı Kuruluş Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *