Uncategorized

Milano’daki moda-ileri çatı katı

Roma Ebedi Şehir ise, Milan şimdi şehirdir-şık ve moda olan her şey. Şehrin tarihi merkezinde bulunmasına rağmen, bu fiyat-upon-rquest penthouse her iki stil dünyasında da en son verildi. Hafta üç katlı bir alan turu ile başlayalım.

Dev teras – iki seviyeye yayılmış üç alana bölünmesi için büyük – bu liste hakkında ilk kez gözümü yakaladı. Elbette, yakın Parco Sempione’nin yanı sıra pikniğe gidebilirsiniz ya da kendi park benzeri verandada açık havada yemek yiyebilirsiniz. Bu masanın fuşya tonunu akılda tutun; Bir kez daha sonra göreceğiz.

Beşinci katlı terasa, cam kapalı bir oturma odası ile tırmanırsınız ve heykel çağdaş kesitlerini yolda süpürürsünüz. Sağdaki galeri duvarındaki ahşap çıtaları seviyorum, bu da sera benzeri alanı gerçek bir oda gibi hissettiriyor, ayrıca ilk etapta havadar sera hissini üretmeye yardımcı olan saksı bitkileri. Daha az harika, merdivenlere ait gibi görünen beyaz portalın garip bir şekilde, gerçek adımlardan bir veya iki hız olmasıdır.

Alt katta devam eden, dairenin birincil katındaki yemek alanı. (Mutfak, TV Odası, Spor Salonu, Birincil Süit ve ‘Servis Alanı’ da bu katta.) Lake turuncu dolabın taş-soğuk zemin ile kombinasyonunu aşamıyorum Daha organik Wishbone sandalyeleri.

Ve işte bu fuşya tekrar, zemine yayılmanın yanı sıra bir duvar bile koşuyor. (Sanki parlaklığı içeremeyecek gibi, dışarıdan bir yemek alanının tabanına bile devam ediyor.) Dolaplar ve mutfak alanı armatürleri o kadar düzgün pürüzsüz ve çağdaş, yarısı sadece arabalı olduklarından şüpheleniyorum Stil Haftası’ndan sonra bir yıl.

Altı yatak odasından birinin bu çekimi, odanın oranları veya düzeni hakkında son derece harika bir konsept sağlamaz, ancak bu grenli panellerin muhteşem bir görünümünü sunar. Gevrek yatak ketenlerinin yanı sıra tepeden beyaz kirişlere rağmen gerçekten rahat, hatta rahat hissettiriyor.

Ne düşünüyorsun? Burası Milan alanı sizin tarzınız mı?

Daha fazla Milan ilhamı için Suzanne Dimma’nın Salone del Mobile’dan gönderilmesini kontrol edin.

Fotoğraf kredileri: 1-5: Sotheby’nin dünya çapında Realty Milan.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *