Uncategorized

Benim için vintage tarzı çim oyunları

, yaz pire pazarlama ile ilgili en iyi kısımlardan biri sihirli bir şekilde satış için görünen çim oyunlarının sayısıdır. Vintage kroket setlerine küçük bir bağımlılığım var (muhtemelen birkaçını House & Home yaşam tarzı çekimlerinde sahne olarak gördünüz-biraz yaz gidip). Badminton raketleri, çim bowling veya bocci topları gibi şeyler için açık hava pazarlarını trolleme sabrınız veya zamanınız yoksa, Etsy’deki çok sayıda sevimli vintage dükkandan sağlam setler alabilir veya parçaları bir araya getirebilirsiniz. Karşılaştığımlara bir göz atın:

Rustyots.

5Gardenas’tan.

Fishlegs’den.

Ancak iyi görünmelerini ve iyi görünmelerini istiyorsanız, Pottery Barn web sitelerinde fantastik repros satıyor. Tüm parçalar orada oyuna hazır olurdu, ancak görünüm hala taze ve eğlenceli. Gerçek vintage setler gibi, bu reprolar yaz çizgileri ve renkle giyinmiş:

Her iki durumda da, ister oyun ister sergilenmek için, vintage çim oyunları bir yaz klasiğidir. Sezon gelmeden önce biraz alın!

Çok daha fazla açık hava ilhamı için Bahçecilik ve Açık Hava Yaşam Rehberimize göz atın.

Fotoğraf kredileri: 1. Rustyboats’ın ahşap düğün işareti, Etsy2. 5Gardenas’ın Antika Ahşap Kroket Seti, Etsy3. Fishlegs’in Vintage Croquet Balls, Etsy4. Kroket seti, çömlek barn5. Çim bowling seti, seramik barn6. At nalı seti, seramik ahır

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *