Home & Living

Toz Odası Makyajı

Günlük dekorasyon blogları turlarımı okurken, paylaşmak istediğim küçük bir proje gördüm çünkü şiddetli bütçeleri akılda tutarken ciddi dekorasyonun nasıl yapılacağına dair sürekli sorun olan sorunu başarıyla ele alıyor. Bu küçük makyajın bir bira bütçesinde şampanya zevklerinizi memnun etmenin en iyi örneği olduğunu düşünüyorum.

Bryn Alexandra, Charlotte, Kuzey Carolina merkezli iç dekoratör ve en güncel projesinde kendi toz odasını ele aldı. 1.000 dolarlık bir bütçe ile bu alanı dönüştürdü ve hatta bütçeye girdi. Çim kapı duvar kağıdı (ve onu koymak için emek!) Gibi bazı eşyalara nasıl atılmasını seviyorum, ancak sayılarını büyük bir kutu mağazasından uygun fiyatlı donanım ve aksesuarlarla tuttu.

İşte önceki çekim ve bir ilerleme çekimi. Hangisinin daha kötü olduğunu bilmiyorum, duvar kağıdı sınırı veya pirinç tuvalet kağıdı tutucu. Yikes. Aslında musluğa aldırmıyorum! Birkaç hafta önce gazete bayilerine çarpan en son Mutfaklar ve Baths özel sayısına cilalı bir pirinç musluk bile koyduğuma inanıyorum.

Bu çekimden sonra çok müthiş bir. Hepsi 897,50 $ ‘lık büyük bir toplam için! Bryn’in ABD’de yaşadığını unutmayın, bu yüzden buraya müthiş beyaz kuzeyde erişemediğimiz birkaç satıcı kullandı, ancak eminim burada benzer fırsatlar bulabiliriz. Bryn maliyetleri bozdu, ancak ayrıntılar için blog yayınına göz atmayı unutmayın:

Ayna – 209.50 Grasscloth Duvar Kağıdı – Çimcaz Asmak İçin 230 $ Labour – 22020 $ Fikstür – 99FAUCET – $ 70 Glass Düğme – $ 25Toilet Management – $ 17Towel Ring – 13toilet Paper Tutucu – $ 14art – Ücretsiz

Bazen alanlar üzerinde en büyük etkiye sahip olabilecek en küçük detaylardır. En iyi yanı, tamamen uygun fiyatlı ve kolayca yapılabilir olmasıdır! Düğmeleri değiştirmek veya biraz sanat asmak birkaç dakika sürer. Kendi alanlarınızı ucuza yaymakla ilgili olduğunda, bu gibi projelerden ipuçları alır. Burada büyük bir revizyon olmasına rağmen, küçük dokunuşlara dikkat edin ve sonuçlardan şaşırtıcı bir şekilde memnun kalacaksınız.

Yani şimdi herkesin yapacağını belirttiği, ancak asla gerçekten etrafta dolaşmadığınız toz odası makyajını ertelemek için bir bahaneniz yok. Doğru?

Doğru.

Çok daha fazla duş odası tasarımı fikirleri için küçük banyo fotoğraf galerimize bakın.

Fotoğraf kredileri: 1-4. Bryn Alexandra Interiors

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *