Home & Living

Control4 OS 2.0 – Yeni Flash UI’ye Genel Bakış Videosu

Zigbee tabanlı ev otomasyon ve eğlence sistemi Control4 ikinci nesil yazılımını yeni başlattı. Flash tabanlı sistem, kullanıcı tarafından çok sayıda yeni arayüz tasarımı ‘ve kolay özelleştirme vaadini getirir.

Buna ek olarak, güncelleme ayrıca, kullanıcıların sistemlerinin işlevselliğini ve kendisine bağlı üçüncü taraf ürünlerini geliştirmek için uygulamalar satın almalarını sağlayan 4Store adlı moda bir “Uygulama Mağazası” da içerir. Atlamadan sonra videoya ve PR’ye göz atın.

İkinci nesil işletim sistemi, kişiselleştirme, gelişmiş tüm ev kontrol işlevselliği ve bütçe dostu IP tabanlı kontrol ve eğlence sistemlerinde bir lider olan uygulama geliştiricileri için yeni bir platform olanı sağlar. bugüne kadar çözüm. Bu yeni nesil sürüm, yeni ev kontrol işlevselliği, geliştiriciler için flaş tabanlı bir platform, Zigbee Pro donanım ürünleri için destek ve zarif bir yeni kullanıcı arayüzü sunuyor. Yeni özellikler şunları içerir:

4 Store Uygulama Marketplace-4stor uygulamaları Control4 müşterilerine eğlenceli ve kullanışlı özellikler sunar ve hem Control4 hem de üçüncü taraf cihazların ve evdeki sistemlerin işlevselliğini artırabilir. Müşteriler, www.4store.com adresinden çevrimiçi olarak 4storlu bir hesap kurar ve ardından çeşitli kategorilerden 4store uygulamalarını satın alır ve indirir. 4 Store platformu ve Control4 Uygulama Geliştirme Kiti ile Flash Geliştiriciler artık büyüyen akıllı ev pazarına erişimini genişletebilir.

Flash tabanlı navigatör arayüzü ve içeriğe daha hızlı erişim-Control4 Navigatör arayüzü artık Adobe Flash tabanlıdır ve Control4’ten birden fazla yeni arayüz tasarım seçeneği veya müşterinin kendi ana sayfası tasarımı, duvar kağıdı ve ekran koruyucuları ile kolay özelleştirme içerir. Yeni bir özellik, müşterilerin tercih edilen içeriğe daha hızlı erişim için favori sayfaları kolayca işaretlemelerini sağlar. Bir Control4 yetkili yükleyici artık ekranı tek bir dokunuşla belirli bir sayfaya ayarlamak için “sayfa flips” i programlayabilir. OS 2.0 ayrıca gelişmiş performansı içeren güncellenmiş bir medya veritabanına sahiptir ve kullanıcılar medya taramasını kendileri için en uygun olduğunda gerçekleşecek şekilde planlayabilir.

Yedi dilde mevcuttur – Control4 OS 2.0 yedi dil desteği ile gemiler: Fransızca, İspanyolca, Çince, Rusça, Portekizce, Ukraynalı ve İngilizce. Control4 dil geliştirme kiti kullanılarak işletim sistemine kolayca eklenebilir. Yeni diller için destek bir yazılım güncellemesi gerektirmez ve yeni diller eklenmeye devam edecektir.

Zigbee Pro Geleneksel – Control4 OS 2.0, Control4 sistemine daha fazla sayıda birlikte çalışabilir cihazın eklenmesini sağlayan Industry Conventional ZigBee® Pro teknolojisini uygular.

www.control4.com: Control4 ile röportajımız4

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *