Home & Living

İnceleme: Zendure SuperTank, Yüce Taşınabilir USB-C PD Bataryası mı?

Kulaklıktan sonra en önemli yenilik bağımlılığımın piller olması gerektiğini varsayıyorum. Teknoloji hayatı elektronlara bağlıdır ve iktidarın tükenmesi için doğal olmayan bir endişem var. Bu yüzden yeni Zendure Superdank’ın Kickstarter’da tanıdığını görünce, onu desteklemem gerektiğini anladım.

Görünüşe göre bir saat içinde 30.000 dolarlık finansman hedefine ulaştığından ve 553.785 dolar artış gösterdiği için yalnız değilim. Şubat ayında geri döndü ve pil birkaç ay önce sağlandı. Şimdi denemek için zamanım oldu.

Zendure Superdank nedir?

Superdank, 2 USB-A bağlantı noktasına ek olarak çift USB-C PD (Güç Dağıtım) çıkışlarına (100W + 60W) sahip bir güç bankasıdır.

Yeni MacBook (ve diğer çağdaş dizüstü bilgisayarlar) ile ilgili en iyi şeylerden biri, dış USB-C PD pilinden ücretlendirme yeteneğidir ve SuperTank, diğer PD olmayan gadget’lara ek olarak bunun için mükemmeldir.

Şeritli muhafazasının ‘kaliteli bagaj’ gibi görünmesi bekleniyor, bunun yerine güç bankanızın neden emin değilim gibi görünmesini istiyorsunuz, ancak bakış açımda bu pilin görünümünü biraz ucuzlaştırıyor, ancak biggy yok .

Birçok benzer üründen farklı bir şekildir, ancak daha kalın, daha kısa tip elemanı (12cm x 7cms x 4cm ve 481g), 4 bağlantı noktasının tümü muhafazanın bir kenarına ve bir ekran almak için yeterli alan olduğunu ima eder.

Bu ekran, ücret seviyesinin yanı sıra moddaki tek düğmeden yönetilir. X-şarj modu, giyilebilir cihazlar gibi düşük güç çekiş aletlerinin bile şarj edilebilmesini sağlar, bazı alt piller mevcut çekilişi ve bunun gibi gadget’lar için çok az şey keşfeder ve bunları gidermek için düşer. Düğmeye uzun bir basma, bazı dizüstü bilgisayarların bir şarj cihazı olarak kabul etmek yerine süper kanat ücretine çalışabileceğinden ücret yönünde bir değişiklik zorlar.

Aynı anda 2 dizüstü bilgisayar

Pili test etmek için 2018 15 ″ MacBook Pro’yu% 10’a kadar çalıştırdım ve daha sonra kapağı kapatmanın yanı sıra SuperTank’ı bağladım.

Yaklaşık 90 dakika sonra Zendure sistemi% 5 idi ve MacBook’um tamamen şarj edildi. Dizüstü bilgisayarlarımı ikiye katlamak pil ömrü, parlak. Kuşkusuz, aynı zamanda ücret alırken dizüstü bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz, gerçekte 2 x USB-C elektrikli gönderi bağlantı noktaları, aynı anda 2 dizüstü bilgisayardan bile ücret alabileceğinizi ima eder.

Geçiş yükleme modu ile süper kanatın şebekeye takılı olmasını ve aynı zamanda dizüstü bilgisayarınızın veya diğer gadget’ın çıkış tarafına takılı olmasını sağlayarak bir tür UPS modu oluşturabilirsiniz.

Uçmak için maksimum yetenek

27.000mAh yeteneği 99.9 WH’ye karşılık gelir, bu nedenle bir dizi dünya havacılık yetkilisinin getirdiği 100WH sınırının hemen altında.

İnanılmaz bir şekilde avucunuzda tutabileceğiniz bu pil paketi, 1.6 yük EV’mi yaklaşık yarım mil sürdürmek için yeterli enerji depolar. Kesinlikle Zendie, cihazda kullanılan 8 Samsung güç hücresinin çok daha tipik olarak “premium elektrikli araçlarda” ve tüketici elektroniğinde nadiren görüldüğünü belirtmektedir. Bunlar aynı şekilde daha az sıcak üretir ve 5 kat daha hızlı şarj hızı sunar. Bu şarj hızı gerçekten fark edilir.

Pili yaklaşık bir saat içinde süper hızlı bir şekilde yeniden dolduran Zendure Superport 4 şarj cihazını da içeren demet için gittim. Daha yavaş şarj etmekten memnunsanız, MacBook’unuzun PSU’unuz gibi her türlü USB-C PD şarj cihazını kullanabilirsiniz, bu yüzden Superport 4’ü de bir konsept seyahat şarj cihazı olarak keşfetmeme rağmen bu gerçekten gerekli değildir.

Lityum iyon pilleri, yanlış gittiklerinde oldukça muhteşem olabilir ve aynı zamanda zihninizin basitliğine yardımcı olmak için Superdank’ın ‘dokuz güvenlik koruması katmanına’ sahip olabilir. Bu, aşırı ücret, aşırı deşarj, çift sıcaklık koruması, kısa devre koruması, çıkış aşırı güç koruması, çıkış aşırı akım koruması, giriş aşırı akım koruması, giriş aşırı gerilim koruması ve MCU sıfırlamasını içerir. Vay.

Özetliyor

Son birkaç şirket gezisinde benimle süper kanat olması harika oldu.

Kameralarımı, kulaklıklarımı, telefonumu şarj etmekten dizüstü bilgisayarı saatlerce sulandırmaya kadar. Macbook’um için yüksek hızlı şarj ile birlikte gerektiğim tüm bağlantı noktaları ile maksimum uçabilir kapasite sunar.

Basitçe, bugüne kadar denediğim en iyi USB-C PD pili koyun ve şimdi benimle seyahat et.

Zendie Superdank’ın 2 yıllık bir garantisi var.

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1Zendure 100W Power Gönderi Şarj Cihazı, Superport 4 (2 USB-C+ 2 USB-A) Yüksek hızlı güç adaptörü …

15 yorum

£ 100.00

Amazon’da Satın Alın

Zendure.com: Amazon’dan sunuldu

Maksimum Input5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A, 20V/5A, 100W Maxmaximum outputusb-c (1): 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A, 20V/5A, 100W MaxusB-C (2): 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A, 60W Maxusb-A (1): 5V/3A, 9V/ 2A, 12V/1.5A, 18W Maks (Zen+ 2.0) USB-A (2) 5V/3A, 15W (Zen+) Toplam DC Çıkışı: 138W maks.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *