Home & Living

Amplifi hızlı dostça uygulama getirir tüm ev uyumu birlikte wifi

2013’te unifi sistemine bir göz attım. O zaman 2 toplam sistem kurdum ve her zaman etkilendim.

Şimdi Ubiquiti Networks, Amplifi’nin İngiltere sürümünü yayınladı, “en iyi Wi-Fi” olmayı vaat eden en yüksek kaliteli bir yerli sistem olarak faturalandırılırken, Unifi’den daha kolay, devam ettirilmesi ve korunması çok daha kolay…

Amplifi tipik bir ev yönlendiricisinden çok daha fazlasıdır: en üst düzey Wi-Fi sistemidir. Turboşarjlı 802.11ac Wi-Fi ile Amplifi, her türlü evine her yerde bulunan Wi-Fi koruması getirmek için birkaç kendi kendine yapılan radyo ve gelişmiş anten yeniliği kullanır.

Çift radyo donanımı, 802.11b/g/n/ac ve WPA2-PSK AES/TKIP’yi destekler. Uyum Birlikte Yönlendirici, çok hızlı, kendi kendini iyileştiren kablosuz koruma ve geliştirilmiş aralık için bağımsız veya diğer amplifikasyon bileşenleriyle kullanılabilir.

Kutuda

İngiltere’de bulunan amplifi donanımı için üç SKU vardır. 150 £ Amplifi HD House yönlendiricisi, £ 132 Amplifi HD Birlikte Nokta ve Yönlendirici artı 2 önceden eşleştirilmiş uyum noktalarını içeren 3 parçalı 360 £ Amplifi HD kiti.

10 cm Yumuşak Touch Matt White Cube yönlendiricisi, pürüzsüz stili ve dokunmatik ekranı ile son derece oldukça bir şeydir. Kesinlikle oturma odanızda ekranda olması utanmayacağınız bir şey. Tabanındaki radyant LED ve dokunmatik ekran hem söndürülebilir hem de tamamen kapatılabilir.

Kurmak

Birçoğumuz, ISS’ler yönlendiricimizde yerleşik WiFi’yi kullanmaya başlarken, normalde kablosuz genişleticilerin kutsal olmayan karmaşasının yanı sıra Powerline adaptörlerinin evin etrafındaki boşlukları takmak için görünmesi çok uzun sürmüyor.

Amplifi’nin yönlendiricisinin yanı sıra uyumlu noktalar, evinizdeki ölü alanlardan kurtulmak ve eviniz ve tüm cihazları için kesintisiz bir deneyim sağlamak için birlikte çalışır.

Kurulum zarif bir şekilde basittir. Birincil yönlendiricinize veya anahtarınıza bağlantı vermek için arkada bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası var. Ayrıca, odada kablolu gadget’lar için kullanabileceğiniz 4 Gigabit Ethernet bağlantı noktası vardır.

Arkadaki USB bağlantı noktası “ileride kullanılmak üzere ayrılmıştır”. Bazı veri paylaşım eylemleri için buraya zor bir sürücü eklemek harika olurdu. Ya da tam olarak hücresel bir bağlantıyı paylaşmak için bir 3G/4G USB dongle’a ne dersiniz?

Takılı olduktan sonra, önyükleme ekran, yapılandırmaya devam etmek için iOS veya Android uygulamasını indirmenizi ister (aynı şekilde bunu tercih ettiğiniz bir web tarayıcısı aracılığıyla yapabilirsiniz). Uygulama, Amplifi Donanımı ile konuşmak için Bluetooth Le kullanır.

Yaklaşık 6 watt tüketen yönlendiriciyi (üreticiler 11 watt’lık maksimum güç kullanımından alıntı) ve her biri yaklaşık 4 watt kullanan uyum noktalarını belirledik.

Mesh noktasındaki bit mavi LED’lerin sütunu, sinyal dayanıklılığının hemen görselleştirilmesidir ve bu LED’ler de isterseniz uygulamadan kapatılabilir.

Kullanımda

Ubiquiti, üstün çeşitlilik ve hız için “süper anten teknolojisi” taahhüt eder. BM bilimsel testlerimizde amplifikasyon, tüm evimiz (3.250 sq ft) için etkileyici bir hızla koruma sağladı.

Duvarlarınızda kordon varsa, UNIFI UAP-AC-Lite gibi kablolu erişim noktalarını kullanmak hala biraz daha hızlı olacaktır. Yine de birçok insan için amplifikasyon mükemmel olmalı,

Konuk ağına (köprü modunda değil) izin verebilir ve kalıcı olarak bırakabilir veya yalnızca zamanlanmış bir pencerede çalışmasını sağlayabilirsiniz. QoS işlevi, Gadgets hizmetlerinize öncelik vermenizi sağlar ve ebeveyn kontrolleri, çocuklarınız için rutin ‘sessiz zamanlar’ yeteneğini sağlar.

Geliştirilen bulut yönetim tesisiyle sisteminize uzaktan erişebilirsiniz. Yine de Google veya Facebook hesabımı kullanarak gösterge için bir yöntem göremedim. Bunu yapmak ve sadece amplifik için ayrı bir e -posta hesabı yapılandırmayı yapmak zorunda kalmam.

Birincil birim, zaman ve tarih görüntüler, ancak dairesel ekran döngülerinin bir dokunuşu İnternet web trafiği ve bağlantı noktası durumu gibi diğer bilgilerle.

Uyum noktası elektronikleri ve anten, gücü geçmek için kontakları içeren ustaca bir manyetik bağlantıyla şebeke fişine bağlanır.

Bu, maksimum alım için anteni yönlendirmenizi sağlar. Gerçekte hareket çeşitliliği biraz sınırlıdır. Mag-montajın çok daha faydalı bir yararı, sistemde sallanmayı karşı konulmaz hale getirmek için keşfedebilecek meraklı bit insanlarla başa çıkma yeteneğidir. Diğer üreticiler WiFi puanlara erişim kazanır, halı sıçan testi ile bu kadar iyi yapamayabilir

IoT eklentisi

Amplifi web sitesi şu anda gelecekte bir IoT eklentisi vaat ediyor. NVR adlı bu resim bunun bir ağ video kaydedici olduğunu gösteriyor. Belki de bir tür bilge ev IP CCTV aksesuarı gelecek.

Özetliyor

Amplifi, diğer uyumlarla mücadele etmek zorunda olan premium bir üründür.Netgear Orbi, Linksys Velop, Eero, Google WiFi ve hatta son zamanlarda harekete geçen BT gibi ystem. Ancak Amplifi, iş ağındaki en saygın isimlerden birinden geliyor.

Evinizin çevresindeki tek bir WLAN’da, kullanıcı için tespit edilemez olan tek bir WLAN’da kesintisiz bir konfigürasyon ve sorunsuz bir bağlantı sağlar.

Tavsiye edilen.

amplifi.com: şimdi linitx.com adresinden edinilebilir

Desteklenen veri hızları (MBPS):

802.11ac 13 Mbps – 1300 Mbps (MCS0 – MCS9, VHT 20/40/80)
802.11n 6.5 Mbps ila 450 Mbps (MCS0 – MCS23, HT 20/40)
802.11a 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps
802.11b 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *