Home & Living

Kıdemli editör Sally Armstrong’un eğlenceli aile evi

Üç Sally Armstrong’un kıdemli editörü ve annesi, çocuklarla şık bir şekilde yaşamak hakkında bir iki şey biliyor. Bizi renk, eğlenceli desenler ve eğlenceli aksesuarlar ile dolu yenilenmiş Toronto evinden geçiriyor.

H&H TV’de Sally’nin evi.

Kocam Ted ve ben (soldan) Annie, Luke ve Holly ile çocuklarımızla. Kısa merdiven boşluğu, hemen arkamızda, yeni çamur ve yan kapıya yol açıyor.

Ana girişimiz için desenli bir karo istedim. Edgewater Studio’ya ilham çekimimi gösterdim ve benzer bir tasarım yapıp yapamayacaklarını sordum. Konuklar ön kapıda mutlu bir renkle karşılanmak için Y & CO’dan sarı duvar kağıdı seçtim.

Çamurda açık raflar istedim, böylece oynak baskılı kumaşlara depolama kovaları ekleyebilirim – ailedeki her kişi için bir tane.

Designer Fabrics’te bulduğum gümüş gri bir kumaşla Silva’dan kesit satın aldım. Bu bir trim şeklidir, ancak tüm ailenin filmlere yığılması ve tadını çıkarması için yeterince rahat ve rahat. West Elm ve eklektik yastıklardan oyulmuş ahşap sehpa egzotik bir nota vuruyor.

Yerleşik, mutfaktan aile odasına tek bir kesintisiz çizgide akar. Pro Tec sürgülü kapılar, iki uç kapının açık olması ve merkez kapılar sabit kalması için kurulur ve bu da evin akışına uygundur. Yumuşaklık için, mor yeşillik renginde taban uzunluğu keten perdeleri ekledim.

Mutfak ve yemek odası arasındaki duvarı açtım ve bir karışıklık olduğunda her iki odayı gizleyebilmem için gizli bir cep kapısı kurdum. Küçük yemek alanını, yeni kahvaltı çubuğunun altında oturan ve çok daha düşük dolap alanını feda etmeyen tasarımdan gelen tasarımdan gelen Tolix tabureleri ile gündelik yemekler için kullanıyoruz.

Kullanılabilir zemin alanını artırmak ve mobilya yerleşimini daha az garip hale getirmek için batık aile odasını kaldırdık. Gerçekten harika bir akış yaratmaya yardımcı oldu.

Bir ocak bir menzilden daha şık bir görünüm verdi. Üstünde bir Bertazzoni hayran kaputu var.

Bir kiler için yer açmak için bodrum katına nadiren kullanılan bir merdiven çıkardık. Şehir merkezindeki kereste kare beyaz seramik karolar bistro bir görünüm verir.

Aile odası yerleşik kitapları ve objetler sergiliyor. Aşağıdaki dolaplar DVD’leri, fotoğraf albümlerini ve ekstra cam eşyaları gizler.

Oliver Yaphe’nin siyah sirk kolye ışıkları, Klaus’un Philipp Mainzer yemek masasının üstünde görsel heft var. Çok daha fazla sanat yerine, Eskayel tarafından bir suluboya duvar kağıdı astım.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *