Home & Living

Gözden Geçirme: Appkettle-Bu günlerde Wi-Fi

aracılığıyla dünyanın en akıllı su ısıtıcısı bulutla bağlantıları en garip şeylerin wifi var. Yani Appkettle otomatik eve geldiğinde, bulutla bağlantılı bir su ısıtıcısına gerçekten ihtiyacımız olup olmadığını merak ettik mi?

Kurmak

İngiltere’nin kurulduğu Appkettle, temizlenmiş paslanmaz çelik gövdesi, cam su penceresi ve bir LED ekranı ile yakışıklı bir gadget.

Kurulum kolay bir süreçtir. Sadece tabanda ekleyin, su ısıtıcısını üstüne ayarlayın ve kapağa koyun.

Ücretsiz akıllı telefon uygulamasını (iOS veya Android) indirdikten sonra, WiFi şifrenizi sağlama tipik bir işlemi ile size yürürken, daha sonra kablosuz LAN’ınıza katılmak için su ısıtıcısına geçer.

Özellikler ve Tasarım

AK ilerlemede çünkü 2011 ve seçilen malzemelerin yüksek kalitesinden ve Appkettle’ın bu cihazın uzun süre tadını çıkarmanızı istediği stili yinelemek için harcanan zaman. Bize söylediler…

Paslanmaz çelik kaplı bir su ısıtıcısı içinde çift cam su pencereleri olan başka elektrikli su ısıtıcısı yoktur. Paslanmaz bir su ısıtıcısı ile cam su ısıtıcısı arasında bir melezdir. Diğer tüm paslanmaz su ısıtıcılar plastik su pencereleri veya su penceresi yoktur. Camın yararı, su ısıtıcısının içinde görebilmek ve sıcak tabaktan plastik ısıtılmamak ve içmek üzere olduğunuz suya dokunmaktır.

Taban ve uygulama, su sıcaklığını ºC veya ºF cinsinden taramak için ayarlanabilir ve uygulama ML veya FL Oz’da ses seviyesini tarayabilir. Yerleşik WiFi, WPA/WPA2 güvenliğine sahip 2.4GHz 802.11 b/g/n lezzettir.

Kullanımda

Programın Appkettle, tabanda el kitabı kontrolleri vardır, bu nedenle telefonunuza sadece açmak için ulaşmanız gerekmez. Güç “Açık” düğmesine basmak, Beklemeden uyandırır ve LED ekranı açar. Kullantığınız son sıcaklığın yanı sıra ikinci bir presin seçtiğiniz sıcaklığa kadar su ısıtmasına başlayacaktır.

Suyu, 1 ve 30 dakika arasında özelleştirilebilir bir süre boyunca hedef sıcaklığınızda (60 derecenin üzerinde) tutmanızı sağlayan bir sıcak tutma düğmesi vardır.

Yazılım uygulama tarafında, her biri kendi tercihleri ​​olan birkaç kişiyi yapılandırabilirsiniz. Bir kullanıcı kendi içecek favorilerini depolayabilir, bunlar bir çayı ve kahveye karşı sıcaklıklardır.

Sabahları bir cuppa için Appkettle’ı getirmek için rutinler ayarlayabilir ve belirli günlerde tekrarlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Uygulamada bir hatırlatma tesisi de içeriyordu, bu yüzden önceki gece doldurmayı hatırlamayacaksınız.

Ayrıca favoriler veya rutin özelliğe sahip bir demleme zamanlayıcısı ayarlayabilirsiniz. Bu, su hedef sıcaklığa ulaştığında hemen bir zamanlayıcı başlatarak ideal fincan çay yapmanızı sağlar (aynı şekilde, biten ısıtma döngüsü ile demleme zamanlayıcısı başlangıç ​​arasındaki süreyi değiştirebilirsiniz).

Sosyal paylaşım düğmesine basmak, bir arkadaşa onları bir içki içmeye davet eden özelleştirilebilir bir mesaj gönderir.

Bebek şişesi işlevi, ebeveynlerin formül hazırlamasına yardımcı olacaktır. Suyun kaynatılmasını ve 70ºC’ye kadar soğutulmasını istediğiniz hedef zamanı ayarlayın

Her özellik hakkında büyük bir fikir edinmek için bu Appkettle öğretim videolarına göz atın.

Güvenli bir şekilde yükseltme

AK bulut bağlantılı olduğu ve uzaktan herhangi bir yerden kontrol edilebildiğinden, güvenlik önemlidir. Yani bir bardak sudan (250ml) daha az varsa, açmanıza izin vermez. Appketles olağanüstü hacimsel sistem +/- 30ml doğruluğuna sahiptir.

360 derece hareketle adım atmasını sağlamak için hacimsel bir sensöre bağlı çapraz kirişlerimiz var. Daha sonra, su sakinleştiğinde ve ağırlık sabit olduğu için tarama için bir algoritma kullanan su ve su ile ağırlığı stabilize eder.

Ayrıca, aşırı doldurulmuş su ısıtıcısınızın sudan çıkabileceği ve çevrimiçi üssü ıslatabileceği günler de geride kaldı. Appkettle, gemideki çok fazla su olduğunda, ısıtma yönünü de devre dışı bırakacak (maksimum 1.7 litre).

Enerji

2.0 – 2.5kW Appkettle, kullanımın 2W’nin altında olmasını sağlamak için bilge cihazlar için ortak yeni Avrupa enerjisini karşılayan bir bekleme moduna sahiptir. Ayrıca kaynama noktasından daha düşük bir sıcaklık ayarlama yeteneği, daha fazla enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Ek olarak, ON düğmesine bastırdığınızda, su ısıtıcısındaki suyun akım sıcaklığı görüntülenir, bu da çok daha fazla ısıtma veya olduğu gibi kullanmanız gerekip gerekmediğini seçmenizi kolaylaştırır.

Uygulamada AK’nızın hangi enerjiyi kullandığını bir bakışta görebilirsiniz ve kwh başına ne ödediğinizi anlarsanız, bunu parasal bir değer için de ekleyebilirsiniz.

Serin su ısıtıcısı

Sonbaharın ‘eğlenceli’ sınıflandırma (örneğin sosyal medya paylaşımı) özelliklerinden birkaçı burada gerçekten yararlı olan başkaları var. Ayrıca, bazı “Alexia, Kettle’ı kaynat” tipi eylem için 2017’nin ilk çeyreğinde gelen Amazon Echo desteğinin garantisi var. Oh, çok daha iyi yarıma göre “mükemmel bir dökücü” de168 yorum

Daha Akıllı Ikettle 3. Nesil Daha Akıllı – WiFi Web WISE KETTLE, 3000W, Beyaz ve Altın Paslanmaz Çelik, Elektrik, Dijital Sıcaklıklar, iOS, Android Uygulama, Alexa Sıcak İşlev Keep ile Etkinleştirildi

Uzaktan su ısıtıcısınızı daha akıllı uygulamayı kullanarak her yerden kaynatın.
Daha akıllı uygulamayı kullanarak ayarlarınızı alarmlar ayarlamak için kişiselleştirin ve i-ketle’niz için “uyandırma”, “ev” veya “formül” modu ile istemler.
Ikettle’nızın tercih ettiği kaynama sıcaklığını daha akıllı uygulamadan 20-100 derece arasında ayarlayın.

Amazon’dan Satın Al

Appkettle, bugünden itibaren 129 £ karşılığında nakliye yapıyor ve AK web sitesine kaydolursanız, sistem için garantiyi 1 yıldan 2’ye uzatabilirsiniz.

Mükemmel geliştirme yüksek kalite artı bilge özellikleri ve bir uygulamanın rahatlığı ile güven verici bir risksiz su ısıtıcısı arıyorsanız, Appkettle sadece peşinde olduğunuz şey olabilir.

Amazon’dan temin edilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *