Home & Living

Gözden Geçirme: Brydge+ Hoparlörler ile iPad Klavye

Brydge iPad klavyesi ve kasa, bir Kickstarter kampanyası olarak hayata başladı. Sadece 90 bin dolarlık bir hedefe yaklaşık 800 bin dolar toplamak muhteşem bir başarıydı. Birkaç yıl geçti ve şirket yeni perakende dağıtım ve fiyatlandırma ile yeni mülkiyet altında.

Brydge iPad kasası havacılık sınıfı eloksallı alüminyumdan yapılmıştır. Apple’ın kreasyonlarına benzer şekilde üretildi ve bitirildi ve bu nedenle aynı görünümü deneyen bazı plastik durumların aksine, özellikle iPad’de evde görünüyor.

Brydge serisi şu anda iPad 2, 3. ve 4. nesillerle uyumludur ve bu yılın ilerleyen saatlerinde iPad Air sürümü ‘Brydgeair’. Farklı tasarımlar, farklı kalınlıkları hesaba katmak için menteşedeki bit şimlerini değiştirmenizi gerektirir. Kurulduktan sonra, iPad’i klavyeden bırakmamızı sağlayan sıkı bir kavrama var.

Klavyenin eklenmesiyle iPad’iniz gerçekten biraz MacBook’a inanılmaz bir benzerlik kazanıyor. Apple’ın asla yapmadığı netbook. Aslında bit beynimiz o kadar karıştı ki, kas hafızamız, ilk birkaç gün boyunca var olmayan dokunmatik yüzeye göz atmak için parmaklarımızı düzenli olarak gönderdi. Klavye, bir iPad kılıfı ile yaşadığımız en iyi yazma hissi ve ev, arama, parlaklık ve hacim gibi şeylerin en iyi malzemeleri kısayolları boyunca kısayollar.

Menteşe tasarımı da Brydge’i ayırır. Bir dizüstü bilgisayar gibi ve diğer birçok iPad klavye kasasının aksine, menteşeler gerilir ve iPad’in neredeyse 180 dereceye kadar ayarladığınız herhangi bir açıda sabit kalmasına izin verir.

Ünitenin ideal ve tarafında şarj için güç düğmesi ve mikro USB soketi vardır. Pil sadece klavye modunda aylarca sürebilir. Burada değerlendirilen Plus modeli stereo hoparlörlerde gelişmiş eklenmiştir. Bluetooth klavyesini, keşfedilebilir hale getirmek için “CTRL” ve “K” yı vurarak eşleştirirsiniz. Hoparlörler “CTRL” ve “B” ile ayrı ayrı eşleştirilir.

Aşağıdaki videoda gösterilen biraz korkunç menteşe tasarımı değişti (gerçekten nasıl göründüğü için sayfanın üst kısmındaki fotoğrafa göz atın) ve şimdi çok daha güzel. Klavye, Apple Smart kapakları gibi çalışması, kapatıldığında veya açıldığında iPad’inizi uyku ve uyandırması için gerekli mıknatısları içerir.

Bu form yönünün tüm klavye durumları gibi, iPad’in arkasını açık bırakır. Cam tarafı korunduğu sürece bu bizim için büyük bir sorun değil. Diğer birçok klavyeden farklı olarak, iPad’inizi portre modunda, sadece burada manzara kullanmanıza izin vermeyeceğini belirtmek gerekir.

Şaşırtıcı bir şekilde 100 $ ‘lık bir premium için sadece 6 aylık bir garanti var, 12 ay beklerdik ve bunun bu yılın ilerleyen saatlerinde tanıtılan yeni aralıkla geleceğini duyuyoruz. Brydge, yeni sahip gemisi altında olduklarını ve çok daha fazla müşteri odaklı olduklarını yinelemek istiyor. Bize söylediler…

Brydge’i devraldığından beri, müşteri hizmetlerine yönelik kötü tekniğin iş üzerindeki etkisini anlamaya başladık. Brydge inanılmaz bir üründür, ancak hak ettiği ideal müşteri deneyimi olmadan asla başarılı olmayacaktır. Bu sorunlarla uğraşıyoruz ve yaptığımız her şeye bir müşteri ilk tekniğini alıyoruz. Bu, müşterilerimizin aldığı sorunları ele almak ve müşterilerimizin yeni bir üründe ne istediklerini dinlemekle başlar – bunların hepsi önümüzdeki 12 ay içinde tanıtıldığı gibi gözden geçirilmiş menzilimizde göreceksiniz.

Şimdilik Brydge+ ‘nın en kaliteli bir ürün olduğuna şüphe yok. Her şey için iPad’inize kesinlikle güvenen bir kişiyseniz, boyut ve pil ömrünü seviyorum, ancak çok daha fazla mini dizüstü bilgisayar deneyimi arıyorsanız, Brydge iPad klavyesi peşinde olduğunuz şey olabilir.

www.brydgekeyboards.com: Daha akıllı ev incelemeleri

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün verebilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *