Home & Living

Loxone, elektrikli otomobillerinizi ve kamyonunuzu bugün Loxone’un ev otomasyon sisteminizle

entegre ediyor KEBA Kecontact P20 elektrikli otomobil ve kamyon şarj cihazını sunuyor.

Duvar kutusu, akıllı bir e-araba şarj çözümü sunmak için Loxone sistemi (bir PV sistemi dahil) ile entegre edilebilir.

Miniserver, hükümetin HomeCharge hibesine (700 £ ‘a kadar) hak kazanmak için gereken şarjla ilgili tüm verileri toplayabilir ve hemen OLEV’e gönderebilir.

Zensiz elektrik enerjisi fiyatlarına sahip bir alanda çevrimiçi iseniz, daha uygun fiyatlı gece tarifesi başladığında Kecontact P20’nizi hemen şarj etmeyi etkinleştirebilirsiniz.

Arabalarınız ve kamyonunuz şarjı tamamladığında, Loxone Wise House tarafından e-posta veya telefon görüşmesi ile bilgilendirileceksiniz. Alternatif olarak, bir Loxone müzik sunucunuz varsa, otomobiller ve kamyon şarjı tamamladığını ortaya çıkarmak için metin-konuşma işlevini ayarlayabilirsiniz.

Loxone’un ortaklığı ve uluslararası olarak seçkin bir e-şarj istasyonları tedarikçisi KEBA, elektrikli otomobillerinizi ve kamyonunuzu evde tam olarak nasıl ücretlendirdiğinizi optimize etmenizi sağlar. Bir KEBA KECONTACT P20 duvar kutusunun Loxone Smart Home’unuza entegrasyonu ile, otomobilinizin ne zaman yüklenmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz: Yoğun olmayan enerji talep süreleri sırasında veya PV sisteminizde kendinden üretilen enerjiye sahip. Miniserver, gerekmediğinizde ızgaradan enerji almadığınızdan emin olmak için evin genel tonlarını dengeleyebilir.

İlgili: BMW I3, Elektrikli Arabadaki İlk Sürüşüm

KEBA KECONTACT P20 Duvar Kutusu, KDV dahil 975 £ maliyeti.

Loxone.com: BMW i3 incelememizi okuyun

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, her gün doğrudan gelen kutunuza sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *