Uncategorized

Bu yaz şaşırtıcı tutmanın en iyi 5 şık yolu

Tasarım editörü Kai Etier, ısıyı nasıl yeneceğini paylaşıyor.

Fritz’deki son ısı dalgasının ve klimanın kombinasyonu beni bu yaz şaşırtıcı tutmanın şık yollarını düşünüyor. Merkezi klima olmayan alanlar için mükemmel olan bazı akıllı ürünlerle karşılaştım. İşte dilek listemde olanlar.

LG Art Amazing Gallery kanalsız klima gördüğüm en havalı (pun pun) kanalsız klima. Esasen, bir resim çerçevesi olarak gizlenmiş bir klimadır. Her nasılsa duvara bağladınız ve soğuk hava çıkıyor! Bu tür bir sihir ve gerçekten bir tane istiyorum.

Kaynak: LG aletleri

Ürünler: LG Art Amazing Galeri Kliması

Sırada bir tavan hayranı… Biliyorum. Ama sınırın güneyinde, işleri şaşırtıcı tutmak için bir tavan hayranından başka bir şey olmadan birkaç kez bulundum. Bu günlerde çok güzel seçenekler var – özellikle modern bir görünümü seviyorsanız. Bence bunlar kendim oldukça stilin ve evim için bir tane düşünüyorum.

Kaynak: Birlik aydınlatması ve mobilyalar

Ürünler: Artemis Fan, 950 $

Ranzalar olduğu için çocuklarımın odası için tavan hayranı fikrini sevmiyorum ve bu beni gerginleştiriyor. Beni gerginleştirmeyen şey Dyson Pure Amazing Link Tower Arıtma Fan. Neyse ki hiçbir bıçak yok (çocuklar neden parmaklarını kanatlı bir fanın çubuklarına yapıştırmak istiyor?) Ve aynı zamanda oğlumun alerjileri için mükemmel olan bir hava temizleyici görevi görüyor.

Kaynak: Dyson

Ürünler: Pure Amazing Link Tower Arındırıcı Fan, 600 $

Eğer Dyson sizi arıyorsa biraz fazla modern ise ve yapmamaları gereken küçük parmaklardan endişe duymuyorsanız, bu köpek yavrusu düşünün. Gençlikten gelen büyük Vornado V-Fan, 1945 klasik Vornado retro masa fanının biraz daha büyük bir versiyonudur. Bu nane yeşil renkte seviyorum.

Kaynak: Gençleştirme

Ürünler: Büyük Vornado V-Fan, 159 $

Son olarak, belki de şaşırtıcı tutmanın en ucuz ama en lezzetli yolu iyi bir moda buz popu ile. Kişisel favorim, Ontario’dan taze mevsimlik ve yerel ürünlerle yapılan Augie’nin Ice Pops. Ancak GTA’da değilseniz, tatlı ve buzlu muamele yapacaktır.

Kaynak: Augie’s Ice Pops

Ürünler: Augie’nin Ice Pops

Tatlar hakkında özellikle DIY yöntemine gitmek isteyebilirsiniz. Birçok mağaza popsicle üreticisi setleri taşıyor. Bunu Ikea’dan seviyorum.

Kaynak: IKEA

Ürünler: IKEA, 2,50 $

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *