Home & Living

Çarpıcı London Wise House tarafından Pro Set Up AV

İşte Pro Secence AV tarafından Londra’da yakın zamanda tamamlanan 400 bin £ ısmarlama bilge ev enstalasyonu. Bu çarpıcı evin aşağıdaki ayrıntılarını ve 19 ″ Raf Porno’yu da inceleyin…

Ismarlama ev sineması tasarımı

Tüm üst düzey mülkün odak noktası olan bu zarif tasarlanmış alan, çağdaş üst düzey zirveyi House sineması teknolojisindeki en son yeniliklerle birleştiriyor.

Cömert dekor ve dizginsiz konfor, annenin ve babanın uzun bir çalışma gününün sonunda rahatlaması ve rahatlaması için mükemmel bir atmosfer üretse de, gerçek AV kurulumu otantik bir multipleks deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm hanehalkının bir gişe rekorları kıran film gecesi veya babam için bir araya gelip gelmediğine bakılmaksızın eylemi, Premier Ligi’ni barış içinde izlemek için kullanıp kullanmadığına bakılmaksızın eve getirin.

Bunu başarmak için, bir JVC X9000R projektörü ve iç dolaplara uyacak şekilde boyanmış özel bir duruma sahip amaca uygun üç metrelik ekran, aşağıdakileri içeren ısmarlama bir sonance hoparlör sistemi ile entegre edilmiştir.

Sonance DSP 2-150 dijital amplifikatör

3 Sonance Sinema Serisi LCR2 Duvar İçi Hoparlörler

2 VPSUB10-NC duvar içi subwoofer

4 Sonance VP86S Tavan içi hoparlörler

Ev sinemasını çok sayıda kaynağa (akış hizmetleri, şirket içi bir medya sunucusu, konsollar ve Sky HD) bağlayarak, hanehalkının her üyesi filmlerin, şovların ve Grand’da sevdikleri eğlencenin tadını çıkarabilir stil.

19 odalı ses çözümü

Ev sineması alanı evin kalbi olsa da, hane halkı önemli konut mülkleri boyunca dolaşma esnekliğini ve gittikleri her yerde onlarla olağanüstü gürültü performansı almayı istedi.

Bir kez daha, Londra AV montajcıları meydan okumaydı.

Sadece hoparlörlerinin olağanüstü ses yüksek kalitesi için değil, ürünlerinin duvarlara ve her türlü odanın tavanlarına entegre edilebileceği benzersiz yöntemler için ünlü bir marka olan Sonance’a sadık kalmak, hane halkı bir sonraki için gitti. Nesil Görsel Performans Serisi VP66R Hoparlörler.

Son derece çok yönlü konumlandırmaları, pürüzsüz tasarımları ve beş yıldızlı performansları için seçilen bu hoparlörlerin 60’ı (30 çift) toplamı, netlik sağlamak için çeşitli sesli görsel sistemlerle bağlantılıdır, 19 boşlukta gürültüyü kaldırmak için Salon, havuz alanı ve yatak odaları da dahil olmak üzere zamanlarının çoğunu geçirin.

Açık hava ses kurulumu

Yaz aylarına gelin, hane halkı zamanlarının çoğunu dışarıda geçirerek, üç büyük bahçe bölgesinden birinde dinlenerek, bir ev yemeğinin tadını çıkararak veya iyi arkadaşların yanı sıra akrabaları eğlendirerek. Etkinlik ne olursa olsun, kutlamayı evin dışında başlatmanın her zaman bir yöntem olmasını sağlamak.

Bu amaçla, bir kez daha bir Sonance ses çözümü etrafında geliştirilen bir dış ses kurulumu seçtiler.

Bu kez, güçlü bir Sonance Sonarray subwoofer, zeminin altına yerleştirilmiştir ve her biri, üç dış bölgenin güzel peyzaj stilinden ödün vermeden ideal gürültü yüksek kalitesi sağlamak için farklı bahçe özelliklerinin arkasına gizlice gizlenmiş sekiz Sonarray SR1 hoparlörüne bağlanmıştır.

Tüm ev wifi ve fiber optik kablolama

Sadece tüm AV kurulumuna güç vermemek için yeterli web bağlantısı olmasını sağlamak, aynı zamanda hane halkına böyle geniş bir konutta günlük kullanım için yüksek performanslı geniş bant sağlamak için normal WiFi çözümünün olmayacağı anlamına geliyordu.

Bu nedenle, hane halkı anahtar bileşenlere uymaktan oluşan bir Ruckus 802.11ac sistemi seçti:

Channellfly Kanal Yönetimi

Bölge Yönetmeni 1200 Kontrolör

7 R500 Puanlara Erişim Kazandı

2 Dışarı Kazanç T300’lere erişim.

Performansı daha da iyileştirmek için, bahçede uygulanan özel bir veri kabini ile birlikte, mülk boyunca TV noktaları, Ruckus kablosuz çözümü ile entegre edildiğinde, bunun bir ısmarlama bilge ev sistemi olmasını sağlayan bir Cleerline SSF fiber ağına bağlandı. Gerçekten bugünün çağdaş ailesinin taleplerini karşılamak için donanımlıdır.

Pro kurulum AV: 2006 yılında kuruldu, Pro Ses Up AV, pazar uzmanlarıyla ve Londra, İngiltere ve Avrupa’daki tüm bütçeler için akıllıca ev otomasyon hizmetleri sunan kişisel müşterilerle birlikte. Daha fazla bilgi için www.proinstallav.co.uk arayın.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest9
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *