Uncategorized

Autohome Ödülleri: KAZANAN KAZANAN Akıllı Alarm Panelini

KAZANAN birçoğumuz evlerimizde eski bir kablolu güvenlik alarmı var. Merdivenlerin altında bazı yararlı ev otomasyonu için potansiyele sahip olan üzücü küçük bej kutular.

Konnected Alarm paneli, sadece bu görev için yeni bir seçenektir, ev otomasyonu meraklılarının bu sensörleri akıllı bir yaşam için yeniden amaçlamaları için bir yol sağlayan akıllı donanımdır. Değişen DIY becerilerine sahip kullanıcılar yüklemesi için basit olacak şekilde tasarlanmıştır.

Halihazırda evde olan sensörlerin (kapı / pencere kontakları, hareket, cam kırılma, su / sızıntı, donma, IR ışını) yeniden kullanmak, bunları akıllı ışıkların yanı sıra termostatlar vb. Mantıkta kullanmanızı sağlar ve Unutmayın, kablolu sensörler asla pillere veya şarj edilmeye ihtiyaç duymaz.

Kurulduktan sonra, akıllı telefonunuzu otomatik olarak kullanabilir ve sisteminizi silahsızlandırmak için kullanabilirsiniz ve geleneksel ev güvenlik alarmlarında gerekli kodları kullanma ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz.

Sistem 6, 12, 18 ve 24 bölge kitinde sunulmaktadır.

Entegrasyon

Konnect tahtasını (neredeyse her türlü kablolu alarm sistemine) güçlendirdiğinizde, SmartThings, OpenHab, Home Assistant, Hubitat, Apple Homekit, Amazon Alexa, Google Assistant, MQQTT, Mozilla IOT ve diğerleri gibi akıllı ev sistemleriyle entegre olacaktır. .

Popüler ev otomasyon platformları ile sorunsuz bir şekilde çalışır ve 1000’lerin akıllı ev cihazlarına bağlanır. Şimdi herhangi bir ekstra donanım olmadan SmartThings ile çalışıyor! Bir SmartThings merkezi artık gerekli değildir.

Kazanma şansı

*** Rekabet Kapalı *** Kazanan – Marc Fuller

Konnected’deki adamlar sayesinde, vermek için 99 dolar değerinde alarm paneli 2 sistemlerinden birine sahibiz. Kazanma olasılığı için, aşağıdaki adımları toplam…

1. Instagram’da otomatik evi takip edin. Otomatik Ev Tartışma Grubuna katılın. Aşağıda 1. ve 2’yi tamamladığınız bir yorum gönderin

Yarışma dünya çapında herkese açık ve 5 Temmuz 2020 Pazar günü gece yarısı BST’de kapanıyor. Tam T&C buraya göz atın ve iyi şanslar!

Konned.io

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest3
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *