Uncategorized

Hometoys.com 50. emagazine

ev teknolojisi emagazine 1996’dan beri çevrimiçi ve dünyanın dört bir yanından uzmanlar tarafından yazılmış 800’den fazla makale ve inceleme içeren bir bilgi kütüphanesine sahiptir.

23 Ocak 2005 —- İnternetteki önde gelen ev teknolojisi kaynağı olan Hesetoys Inc. Ana sayfa.

“Ev teknolojisi gittikçe daha popüler hale geldikçe içeriğimizi büyütmeye ve genişletmeye devam ediyoruz” diyor hometoys.com editörü Bob Hetherington, “ve basılı meslektaşlarımız gibi asla çöpe bilgi atıyoruz. Çevrimiçi kütüphanelerimiz ve arşivlerimiz yüzlerce makale, inceleme, röportaj ve haber bültenleri içerir… hepsi ilgilenen okuyucular için ücretsiz olarak mevcuttur ”… İster ev eğlence sisteminiz için araştırma yapan bir tüketici veya bu ev eğlence sistemlerini sunan büyük bir şirketin başkanı olun People, hometoys.com, ihtiyacınız olan bilgileri bulmak için gidebileceğiniz yerdir.

Ocak ayında Tüketici Elektronik Gösterisinde olsaydınız, muhtemelen Hometoys Banner’ın Lobide Panasonic ve Microsoft gibi endüstri güç merkezlerinin yanında asılı olduğunu gördünüz. İşletmedeki herkese hometoys hakkında bilgi sahibi olup olmadıklarını sorun ve muhtemelen olumlu bir cevap alacaksınız. Onun tarafsız raporlama ve kapsamlı kütüphanelerle tanınan, sektörde çalışan birçoğu web sitesini bir zamanlar veya her zaman araştırma kaynağı olarak kullanmıştır.

Ev teknolojisi, ev sineması ve eğlence sistemleri, otomasyon ve kontrol, ağ oluşturma, güvenlik, iletişim ve iklim kontrolü gibi çok çeşitli konuları kapsar. Dijital çağ intikamla gelen, giderek daha fazla insan evde yeni oyuncaklarından en iyi şekilde nasıl yararlanacağını bilmek istiyor. Hometoys.com burada devreye giriyor. Elektronik ise ve evinizde ise, hometoys.com muhtemelen bu konuda bilgi sahibi olacaktır.

Hometoys Inc. Hakkında
Hometoys Inc., yaşam tarzınızın kontrolünü ele geçirmenize yardımcı olmaya adanmış önde gelen web tabanlı kaynaktır. 1996 yılından bu yana çevrimiçi, www.hometoys.com, ev teknolojisi, ağ oluşturma ve otomasyon hakkında bağımsız bilgiler için prömiyer kaynağı haline geldi. Makalelerimiz ve incelemelerimiz, evinizi daha akıllı ve yaşam tarzınızı daha zengin hale getirmek için pratik tavsiyelerle endüstrinin ve ürünlerinin evrimi, ortaya çıkması ve yakınsamasını eşleştirir. Daha fazla bilgi için www.hometoys.com’a göz atın

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *