Uncategorized

Video: Göz kamaştırıcı yönet, harika yeni bilge ev dokunmatik ekran monst denetleyicisi

göz kamaştırıcı yönetme, sonos, nest, smartThings, ses ve diğer bilge ev cihazları ile uyumlu yeni dokunmatik ekran duvarı monte kontrolördür.

Amazon Alexa geliştirilmiştir, böylece her türlü odadan haber, spor ve hava durumu isteyebilirsiniz. Aynı şekilde, 12 renkte bulunan göz kamaştırıcı yönetme üniteleri arasında video intercom’u aynı şekilde video.

Görünüşe göre İngiltere ziyaretçileri, onları ayarlamadan önce ikinci nesil birimleri beklemek zorunda kalacak gibi görünüyor…

Bu İngiltere veya diğer ülkelerde çalışacak mı? Ne yazık ki, ön ürünümüz İngiltere’de bulunan 240V ortak değil, 120V üretiliyor. Bir sonraki sürümümüz için bizi izlemeye devam etmeniz gerekecek!

Şanslı ABD’li ziyaretçilerimiz için göz kamaştırıcı denetleyici, 2017’nin sonlarında nakliye tahmini ile 149,00 $ ‘dan ön sipariş için sunuluyor.

Videoya ve aşağıdaki bağlantılara göz atın.

Özellikler şunları içerir:

120 volt, 5 amper ışık kontrolü, karartma uyumlu

Dokunmatik kaydırıcıları kullanmak kolay – ışıkları açmak/kapatmak için yukarı/aşağı kaydırın veya parmağınızı kısmak için tutun

Hareket sensörü, ortam ışık sensörü ve ses kontrolü

Amazon Alexa Voice Services

Fiziksel gizlilik kapağına sahip kamera, iki veya çok daha göz kamaştırıcı kontrol arasında ses/video interkom yeteneği sağlayan

Desteklenen WiFi özellikli WISE House ürünlerini yönetmenin yanı sıra bağlantı kurma yeteneği

Tercih ettiğiniz ayarları kaydetmek için özelleştirilebilir sahneler

Brilliant Mobile App (iPhone for iPhone ve Android’de mevcuttur)

www.brilliant.tech

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, her gün doğrudan gelen kutunuza sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *