Uncategorized

Desert Nomad Home

Bir çölde yaşayan ısı, yılanlar ve kaktüs budama için bir tutkunuz yoksa göz korkutucu bir fikir gibi görünebilir. Bununla birlikte, bu 875.000 dolarlık iki yatak odalı, 1.500 metrekarelik bir mesele, çölde hareket etmeyi arzu ediyor. Yeni başlayanlar için, sadece Tucson, Arizona’nın eteklerinde – Sahara’nın uzak bir bölümünde değil. Ve zarif, akçaağaç panelli iç mekanları ve duvardan duvara pencerelerle, inkar edilemez derecede lüks.

Ev ilk 2005 yılında inşa edildiğinde, eleştirel olarak beğenilen mimar Rick Joy, gelişimini “sanat eseri” olarak açıkladı. Nedenini görmek basit: Kaktüs dolu bir siteyi işaretleyen ayrışma çelik kutuları serisi son derece heykelsel bir etki yaratıyor.

Diğer dünyevi çöl görünümüne odaklanmak için kombinasyon basit tutuldu, ancak zeminler, duvarlar ve tavan akçaağaç olduğu için, konum hala oldukça sıcak geliyor.

Yatak odası, muhteşem gün batımı manzaraları için güneybatı ile yüzleşir. Neyse ki, ev genişleyen 4.46 dönümlük bir sitenin ortasında, bu yüzden meraklı komşuların bakma olasılığı yok.

Ev hakkında çok daha fazla bilgi için Crosby Doe Associates ile iletişime geçin.

Fotoğraf kredileri: 1-3. Crosby Doe Associates, Liam Frederick’in fotoğrafçılığı

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *