Home & Living

Video: Loxone’un yeni varlık sensörü

Birkaç hafta önce Loxone sessizce ev otomasyon aralığına yepyeni bir varlık sensörü ekledi.

Kızılötesi hareket ve parlaklık devresine ek olarak, bu yeni cihazda bir odanın işgal edilip edilmediğini söylemeye yardımcı olmak için yerleşik bir akustik sensöre (mikrofondan farklı mıdır?) Sahiptir.

Yıllar boyunca eski evimizdeki harekete dayalı birkaç ışık uygulaması geçirdikten sonra, ışıklar beklenmedik bir şekilde söndüğünde ellerinizi havada sallama gereksinimini azaltan her şeyi takdir edebilirim.

Bu yeni sensör yanılmaz olmasa da, bir odanın hala işgal edilip edilmediğine karar vermesine yardımcı olmak için insanlar konuşan veya bir TV’den ses gibi şeylere izin verir. Diğer sensörler ve Loxone Config programlama uygulamasının güçlü mantık özellikleri ile birlikte, bu tür kararların birden fazla girişe dayalı olarak da yapılmasına yardımcı olabilir.

Yüzey montaj varlık sensörü ağacı (antrasitte beyaz & 100423’teki parça numarası 100422) 36’lık bir tavan yüksekliğinde 8m algılama alanı veren 360 ° yatay ve 110 ° dikey bir algılama açısına sahiptir.

İster inanın ister inanmayın, hareket sensörleri ile sizi almaları için hareket etmelisiniz. Evet, Loxone ile zaman aşımı parametrelerini bir odanın kullanılma şekline uyacak şekilde uzatabilirsiniz,-ancak burada iyileştirme için yer tanıdık… örneğin, geleneksel olmayan oda düzenlerinde veya sakinlerin bir süre veya nerede hareket etmeyebileceği yerlerde Yolcular hareket sensörlerinin doğrudan görüş alanında olmayabilir.
Konut ve ticari bina otomasyonu için ürünlerimizde iyileştirme alanlarını tanımlamak için sürekli çalışan bize göre-yerleşik bir akustik sensöre sahip bir varlık sensörü geliştirdik! Bu kızılötesi ve parlaklık sensörlerine ek olarak.

Daha fazla ayrıntı için videoya ve aşağıdaki bağlantıya göz atın.

Loxone.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest6
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *