Home & Living

Video: Canary Wise House Güvenlik Gadget

Oh, kalabalık finansman web sitelerinden neredeyse düzenli olarak görünen parlak yeni House Otomasyon Gadget’larını tam olarak nasıl seviyoruz. Bu sefer Canary adlı bilge bir ev güvenlik aracı.

Günümüzde Makers State House güvenliği, maliyetli veya zorlu (veya her ikisi) yöntemdir ve evinizle bağlantıyı “herkes için ilk bilge ev gadget’ı” olarak tanımladıkları şeyle tamamen basitleştirme sözüdür.

200 $ ‘lık Wi-Fi donanımlı sistem sadece 6 inç yüksekliğindedir ve ayrıca bir HD kamera (gece görüşü ile), bir mikrofon, hoparlör, siren ve ivmeölçer artı sıcaklık, nem ve hava yüksek kaliteli sensörler içerir.

Kurulum, hızlı bir fiş olmanın yanı sıra ağrısız bir deneyim oynamayı vaat ediyor. Bir kez aynı zamanda yönetimi çalıştırmak ve izleme bir iOS veya Android akıllı telefon uygulaması aracılığıyla. Kanarya Devleti Sistemi, sensör verilerini akıllıca analiz edecek ve bir şey evde görünmediğinde size bildirim uyarıları gönderecektir. Garantili diğer gelişmiş özellikler arasında öğrenilmiş davranışın yanı sıra coğrafi kaplama kullanan otomatik kol / silahsızlandırma bulunur.

Canary’nin Servis Elemanı, tüm sensör verilerine uzaktan kazanım erişimine ek olarak video ve ses akışını etkinleştirecek ücretsiz bir uygulama ile freemium tasarımını kucaklayacak gibi görünüyor. Ayrıca isteğe bağlı bir prim hizmeti de sunulacak…

Ürün gemisinden sonra, daha fazla veri seçeneği (etkinlikleri daha uzun bir süre içinde depolamak gibi) ve bir çağrı merkezi yedekleme içeren ekstra (isteğe bağlı) hizmet planları olacaktır. Bu prim planları ek ücrete sahip olacaktır, ancak sözleşmez olduğu kadar isteğe bağlıdır.

Hala bir aydan fazla bir süredir Kanarya, Indiegogo’daki hedef fonlarının neredeyse beş katını aldı, bu nedenle talep cihaz için oldukça önemli görünüyor. Aşağıdaki bağlantılardan İşi Indiegogo sayfasına desteklemek istiyorsanız.

Donanım

HD Kamera W/ Gece Görme Geniş Açılı lens

Wi-Fi etkin

Yüksek kaliteli mikrofon hoparlör

Siren

RGB LED’ler

3 eksenli ivmeölçer

Hareket algılama (pasif kızılötesi) sıcaklık sensörü

Nem sensörü

Hava Yüksek Kaliteli Sensör

Yazılım

Canlı video ve sensör verileri

Mobil Uyarılar / Push Bildirimleri

Banka düzeyinde şifreleme

Medya Arşivi (Video, Ses)

Bireysel Alışkanlıklardan Öğrenir ve Geliştirir Acil Durumlar El Kitabı Kol ve Silahsızlığı İçin Kılavuzlu Eylem Planları

Otomatik kol ve silahsızlandırma coğrafi olarak tetik siren/hoparlör uzaktan etkinleştir/devre dışı özellik ve modları

Arkadaşlara/Aile Özelleştirilebilir Gizlilik Ayarlarına Yedek Uyarıları Etkinleştirin

Veri ve Trendleri İzleyin

Canary.is: Indiegogo’da Canary: Daha Bilge Ev Güvenliği [Teşekkürler Stubbs]

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *