Uncategorized

Pazarlık: MPOW Mini LCD Taşınabilir Multimedya Projektör (İndirim Kodu ile!)

Çok az kişi evleri için bir projektör kurmayı düşünmektedir. 1999’dan beri otomatik evdeki AV odasının tavanında bir tane vardı. O zamanlar 50 kilo crt canavardı, bu günlerde çok daha açık bir LCD olayıydı.

Evin etrafındaki diğer odalara projektörler eklemekle oynadık, bu yüzden MPOW bize mini LCD taşınabilir multimedya projektörlerinden birini denemek isteyip istemediğimizi sorduğunda, ellerimizi almak için sabırsızlanıyoruz.

İlk olarak, bu 4K, hatta HD Home Sinema Stunner. 1080p beslemesi alacak olsa da, bir elinde tutabileceğiniz ve yanınızda herhangi bir yere götürebileceğiniz ucuz bir 800 x 480 cihazdır (208mm x 168mm x 78mm – 944G).

Kurmak

Kutu, projektör, güç kablosu, uzaktan kumanda (piller dahil değildir), bir HDMI kurşun analog AV kablosu ve küçük bir kılavuz içerir.

Kızım av tüfeği aradı ve böylece projektör odasına gitti. Ön kenar boyunca yükseltmenizi sağlayan ayarlanabilir bir ayak var, ancak yine de en iyi açıyı elde etmek için altına bir kitap veya bir şey eklemeniz gerekebilir

HDMI ve VGA girişleri dahil olmak üzere aşağıdaki resme tıklayın. Projektör 18 aylık bir garanti ile birlikte gelir ve 1200 lümen ampul LED ampulü “20.000+ saate kadar” olarak derecelendirilmiştir.

Kullanımda

Bir Chromecast’i taktığımız şeyleri test etmek için, projektörün sağından güçlendirilmesi için 5V (500mA) USB soketi var. 1080p’yi HDMI’ya veya VGA’ya sahip olan hemen hemen her şeyi takabilirsiniz.

Yerleşik hoparlör, özellikle fanın sesi üzerinde pratik olarak kullanabileceğiniz bir şey değildir. Kulaklık jakından yatak odası sonos girişine bir kablo koştu ve mükemmeldi.

Plex’i Chromecast üzerinden kullanarak, birkaç filmin yanı sıra YouTube videolarını izledik ve görüntünün şaşırtıcı derecede hoş ve tamamen kullanılabilir olduğunu gördük.

Biz sadece harika çalışan yatak odası duvarını yansıttık. Özellikler, ekrandan 1,5 m uzaklıkta 3M’de 120 ″ resme yükseldiğinde 32 ″ görüntüden alıntı yapar, böylece en büyük çapraz görüntüyü elde etmek için duvarınızdan biraz geri dönmeniz gerekir.

Hem odağı hem de Keystone düzeltmesini ayarlamak için manuel bir başparmak tekerleği vardır (projektör ekrana dik olmadığında bu görüntüyü eğir). Uzaktan kumanda düğmeleri makinenin üstünde de çoğaltılır.

Karar

Bu süslü bir HD makinesi olmasa da, indirim kodumuzun altında bazı akıllı ampullerin fiyatından çok daha fazla değil. Bazı sıradan filmlerin keyfini çıkaran veya SD oyunları ile ayak parmağınızı projektör dünyasına batırmanın ideal bir yoludur.

İşte MPOW’un otomatik ev okuyucuları için gönderdiği% 10 indirim kodu nasıl kullanılacağına dair ayrıntılar, ancak hafta sonunda sona erdiğinde hızlı olun.

Amazon’dan temin edilebilir

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Mini Projektör, Clokowe Portable Home Film Projektör 6500 Lux, Full HD 1080p Video Projektör …
262 İncelemeler
£ 67.99
Amazon’dan Satın Al

2
Mini Projektör, VAMVO YG300 PRO Taşınabilir Projektör 1080p Tam HD Desteklenen, Film Projektör …
2.762 yorum
£ 69.99
Amazon’dan Satın Al

3
Yaber WiFi Projektör Mini Taşınabilir Projektör 6500 LümenS 1080p Full HD Projektör [Projektör Ekranı …
2.509 yorum
£ 76.49
Amazon’dan Satın Al

Bu bağlantıyı kullanarak Amazon UK’den makineyi sipariş edin, ardından kasada TCNLDOA3 kodunu girin (kod 30/10/16 kadar geçerlidir).

xmpow.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *