Uncategorized

Pairot Bridge, Apple HomeKit & Amazon Alexa desteğini KNX WISE Houses’a

XXTER’den Pairot Modülü KNX WISE House’u Apple Homekit veya Amazon Alexa’ya Bridges getiriyor. Bu, bu 2 önemli platformdan yüksek kaliteli ses yönetimi ekler.

Pairot ile Apple Homekit veya Amazon Alexa için sunulan her evin KNX kurulumunu yaparsınız. Pairot, bir köprü görevi görür ve evdeki öğeleri çalıştırabileceğinizi ve durumu bir Apple Gadget veya Amazon Echo ile araştırabileceğinizi garanti eder. Bu, örneğin, kolay ses kontrolü yoluyla ışıkları veya termostatı yönetmeyi mümkün kılar. Sahip olduğunuz olasılıklar, Apple Homekit mi yoksa Amazon Alexa’yı mı kullanmak isteyip istemediğinize bağlıdır.

İlgili: ComfortClick Jigsaw Knx Server’ı tanıtıyor

Pairot’un desteklediği unsurların hangi unsurları Homekit mi yoksa Alexa’yı mı kullanmak isteyip istemediğinize bağlıdır. Alexa için değişen aktüatörler, dimmerler, kör aktüatörler ve termostatlar şu anda desteklenmektedir. HomeKit için, anahtarlar (prob gibi) benzer şekilde çalıştırılabilir ve sıcaklık, ışık yoğunluğu ve nemi de kullanabilirsiniz. HomeKit’te, sahneleri veya diğer bileşenleri yönetmek için bir otomasyon aracılığıyla, tıpkı anahtarlar gibi hareket sensörlerini ve hareket sensörlerini kullanabilirsiniz. Apple’ın isteği üzerine, maksimum 99 element bir pairot ile bağlantılı olabilir ve pairot sadece evlerde kullanılabilir.

Pairot köprüsü şimdi sunuluyor. Çok daha fazla ayrıntı için aşağıdaki bağlantıda XXTER ile iletişime geçin.

XXTER.com: Çok daha fazla KNX gönderisine başvurdum

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *