Uncategorized

Vesternet Vera Z-Wave Otomatik Ev Okuyucuları İçin% 40 İndirim Teklifi

Otomatik evde çok duyduğumuz şeylerden biri, insanların bir Z-Wave ev otomasyon sistemine satın alma fırsatını sevmesidir. biraz daha ucuz.

İyi haberler, Vesternet’teki adamlar bize sadece otomatik ev okuyucuları için iki yeni anlaşma verdiler. Her iki Vesnets Z-Wave paketinin her ikisi de, tam otomatik Z-Wave ev otomasyon sisteminin merkezi olan güçlü kutu olan Vera Controller’ı içeriyordu. Her iki teklif de yalnızca bu ayın sonuna kadar (Kasım 2010) mevcuttur, bu nedenle bir Z-Wave sistemi başlatmayı düşündüyseniz, bu beklediğiniz fırsattır. % 40’a varan indirim için ihtiyacınız olan bağlantılar ve kupon kodları için okumaya devam edin…

Uzman kablosuz ev otomasyon mağazası Vesternet, yeni Vera paketlerinde 2 büyük Noel indirimi sunmak için otomatik ev ile ortaklık kurdu-Z-Wave çözümünüzü başlatmak için basit ve uygun maliyetli bir yol sunuyor.

Bir Z dalgasına yapılan en büyük yatırım iyi bir ağ geçididir ve bu nedenle Kasım ayı sonuna kadar sınırlı bir süre için Vesternet, bugün mevcut olan en iyinin% 40’ını düşürüyor-Vera. Her iki paket de diğer Z-Wave bileşenleriyle tamamen genişletilebilir olsa da, enerji veya güvenlik odaklı bir kit arasından seçim yapabilirsiniz:

ENERJİ

Vera Enerji Kiti: 1 x Vera Internet Gateway ve 2 x HomePro Açma/Kapalı Yuvalardan oluşur

Perakende Fiyatı: £ 321.88

Teklif Fiyatı: Ücretsiz Teslimatla 209.22 £

% 35 indirim!

Ödeme ile kupon kodunu girin: “AutomatEnEnergy35”

GÜVENLİK

Vera Güvenlik Kiti: 1 x Vera Internet Gateway, 2 x Express Triple Sensörler ve 2 x Everspring kapı sensörleri

Perakende Fiyatı: £ 502.28

Teklif Fiyatı: Ücretsiz Teslimatla 301,67 £

% 40 indirim!

Ödeme yazısında kupon kodunu girin: “Otomatik Sekreterlik40”

Bunlar bir kerelik Noel tanıtım tasarrufları ve Kasım ayından sonra fiyatlar normale dönecek. Z-Wave Giriş Kitleri hiç bu kadar ucuza fiyatlandırılmadı, bu yüzden Z-Wave ve Vera’ya yatırım yapmayı düşünen herkes için, şimdi kitinizi yakalamak için zaman zaman.
Sınırlı hisse senetleri, bu yüzden hayal kırıklığını önlemek için hızlı sipariş verin.

Diğer Z-Wave Makalelerimizi Okuyun

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *