Home & Living

AMX Uygulama Güncellemesi İnterkom Özelliği

TPControl Software’in AMX’in en son sürümü, kullanıcıların iOS akıllı telefonlarından ve tabletlerinden ve bir dizi Android cihazından iletişim kurmasını sağlayan yeni bir “Intercom” özelliğine sahiptir. Zaten TPControl uygulaması varsa, yeni özellikleri elde etmek için en son tamamen ücretsiz yükseltmeyi uygulayın.

“Cihazlar birbirleriyle gerçekten“ konuşabildiğinde ”hayat çok daha basit hale geliyor; Bu nedenle AMX’in TPControl yazılımının en son sürümü, kullanıcıların iPad’lerinden, iTouch’larından, iPhone’larından AMX “Intercom” deneyimini ve bir dizi Android özellikli cihazdan memnun olmalarını sağlıyor.

Yetkili ürün ortağı dokunmatik panel kontrolü ile birlikte geliştirilen yazılım yükseltmesi, TPControl 2.0+ çalıştıran kullanıcıların artık cihazın kendisinde bir interkom modunu kullanarak AMX Modero Intercom etkin dokunmatik pansiyonlar ve Metreau Giriş iletişimcileri ile iletişim kurabileceğini ima ediyor. Cihazı “AMX Communicator Cihaz Modülü” ne ekleyin ve kullanıcılar kapıdaki ziyaretçilerin gerçek zamanlı görüntülerini görüntüleyebilecek ve tam birbirine bağlı kalabilir.

İletişim deneyimi, bir dizi bildirimin doğrudan cihaza gönderilmesini sağlayan, kullanıcıları yeni etkinlikler için uyaran ve uygulamaya geri götüren “TPCNotify” komutu ile daha da geliştirilmiştir. Yani, birisine kapıda bir ziyaretçisi olduğunu bildirmekten, sprinkler’in bir saattir açık olduğunu bildirmek için; Bildirim komutu her zaman döngüde tutulduğunu garanti eder.

“Apple ve Android işletim sistemleri için AMX Apps’ın başlatılmasından bu yana, akıllı cihazlar sistemlerimiz için popüler bir kontrol seçeneği haline geldi ve bu temel platformdaki kullanıcı deneyimini geliştirmeye kararlıyız.” AMX Europe Satış Direktörü Jonathan Manggnall’ı tartışıyor. “İnterkom işlevselliğinin eklenmesi, insanlara kendi dokunma borularımızdan memnun olan bir deneyim sunmamızı sağlıyor”

Apple veya Android için AMX uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen 01904 343 100 adresinden AMX temsilcinizle iletişime geçin. TPControl’ü çalıştıran bir cihazdaki Interscom özelliklerini etkinleştirmek için, sadece 2.0 veya daha fazla sürümden daha fazla – ekstra ücret ödemeden – Apple uygulamasından – ekstra ücret ödemeden – yükseltin. İnterkom özelliklerini kullanmaya başlamak için mağaza veya Android Marketplace. ”

TPControl Uygulaması: www.amx.com/eu

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *