Uncategorized

En İyi 10 Çarpıcı Grafik Zemin Kamoya Konseptleri

Kim harika, grafik bir zemin sevmez? Trend olan hashtag #Ihavethisthingwithfloors ve ilişkili Instagram hesabının popülaritesine bakılırsa, yanıt: Kimse. Tam işte, bu muhteşem evlerin her birinde sadece bir “selfeet” (ayaklarınızın selfie) aldığına inansaydık, 10 sevimli stilin altında 10 göze çarpan örnek var!

Bu modern-toplantı-görev canlanması Los Angeles Home’un açık hava giriş yolunda, karmaşık karo işleri Mağribi temalarına ve içeride keşfedilen İspanyol tarzı stiline işaret ediyor.

Fotoğrafçı: Stacey Brandford

Kaynak: Ev ve Ev Ekim 2014

Tasarımcı: Harrison Design, Jackie Terrell

H & H’den Sally Armstrong Midtown Toronto evini yenilediğinde, en büyük değişikliklerden biri onun ön girişiydi. Sıkışık alan, güneşli sarı duvar kağıdı ve Vancouver’ın Edgewater stüdyosu tarafından bu özel yapım karo sayesinde hoş, pratik bir fuayeye dönüştürüldü.

Fotoğrafçı: Virginia Macdonald

Kaynak: Home & House Şubat 2013

Tasarımcı: Sally Armstrong

Samimi Fransız Boîtes’ten esinlenen bu karamsar Montreal mutfak alanı, Glam Donanma Tonunda karmaşık karo zeminlere sahiptir.

Fotoğrafçı: Monic Richard

Kaynak: Ev ve Ev Ekim 2013

Tasarımcı: Luc Beauvais

Tasarımcı James Davie’nin eklektik mutfak alanındaki çarpıcı katlar, Meksika’dan ithal edilen çimento karolarıdır. Güçlü renk ve grafik deseni, alana canlı bir hava sağlar.

Fotoğrafçı: Angus Fergusson

Kaynak: Home & House Ocak 2015

Tasarımcı: James Davie

Dönüş desenlerindeki kakma karo yükselticileri bu merdiven grafiğini, dünya çapında çekiciliği sağlar. Mağribi stilleri korkulukların ferforje detaylarını alırken, gevrek beyaz duvarlar bölgeyi havadar ve düzensiz hissettiriyor.

Fotoğrafçı: Stacey Brandford

Kaynak: Ev ve Ev Ekim 2014

Tasarımcı: Harrison Design, Jackie Terrell

Bu Toronto Triplex-Turned-Aile Evinin birincil duş odası, tamamlayıcı yüzeylerin zenginliğine sahiptir. Bir ifade karo tabanı alanı enerji ile aşılamaktadır, ancak kısıtlanmış kombinasyonu telaşlı desenin ezici hissetmesini önler.

Fotoğrafçı: Michael Graydon

Kaynak: Home & House Şubat 2015

Kakma karo mozaik, bu yemek mutfağına güzellik kazandıran bir Art Deco hissine sahiptir. Büyük ahşap adayı çerçeveliyor ve dışkıdaki grafik döşemeye ustaca atıfta bulunuyor.

Fotoğrafçı: Monic Richard

Kaynak: Maison ve Demeure Nisan 2014

Tasarımcı: Lindsay Coral Harper

Bu uyarlanmış konuk duş odası, yakışıklı alana enerji veren ve küçük odanın sıkışık hissetmesini engelleyen geometrik bir kiremit zemine sahiptir.

Fotoğrafçı: Alex Lukey

Kaynak: Home & House Mart 2015

Tasarımcı: James Davie

Grafik görünümün tonlu bir versiyonunda, tasarımcı Samantha Sacks’in Toronto House’un birincil süiti Fas Onyx’te bir mozaik zemine sahiptir. Yumuşak renkler bir vuruş eklerYetenekli ama çarpıcı desen altında.

Fotoğrafçı: Michael Graydon

Kaynak: Home & House Haziran 2014

Tasarımcı: Samantha Sacks

Bu havadar Los Angeles birincil duş odasındaki elle boyanmış karo, Paris Métro istasyonlarından etkilendi, bu da oldukça uzaya büyük bir metropol hit ekledi. Egzotik bir koşucu dünya çapında taze hissediyor – aynı zamanda rahatlatıcı faktörü de arttırıyor.

Fotoğrafçı: Tessa Neustadt

Kaynak: Home & House Mart 2015

Tasarımcı: Amber Lewis

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *