Uncategorized

Sonbahar ve Kış Sezonu için Ön Kapı Dekorasyonu

Hepimiz sezon değişimini benimsemeyi, tatilleri karşılamayı ve neredeyse herhangi bir sebep için süslemeyi seviyoruz. Sonbahar, fantastik renklerden ve dokulardan yararlanmak ve bunları süslemek için sahne olarak kullanmak için müthiş bir zamandır.

Çelenk

Sonbahar dekorasyonu, ön kapınızın dışında sıcak paslar, altınlar, kahverengiler ve yeşilliklerde asılı kolay bir çelenk ile kutlanabilir. Biber, çilek veya şeritle süslenmiş bir dal veya asma çelenk fantastik bir kapı aksesuarı yapabilir. Süslenmemiş bir asev çelengi bile, kapınızın düşmeye hoş geldiniz söylemesine izin vermenin kolay bir yolunu sunar. Bir sürü buğdayı sicim veya şeritle sıkıca sarın ve geleneksel çelenkte bir dönüş için ön kapıya koruyun. Buğday buketini altın boya ile püskürtün. Kırmızı bir şerit ekleyin ve bir tutam içinde sonbahardan Noel’e gider.

Tipik olarak kapının üzerinde asılı olan çelenk askıları, bir çelenk için çok daha resmi bir görünüm ekler ve nikel, pirinç veya bronz kaplamalarda mevcuttur. Özel bir dokunuş için monogramlanabilecek bir askı seçin.

Kolay bir DIY tatil şimşir çelenk için çevrimiçi TV segmentimizi izleyin. Ayrıca, çok daha fazla çelenk fotoğrafı görün.

Banklar

Evinizin dışında mevsime saygı gösteren vinyetler yaratın. Sonbahar renkli dış mekan kumaşındaki minderler açık bir tezgahı rahatlatabilir. Tezgahı dalı tencerelerle çevreleyin veya güzel bir sonbahar ayarı için çiçek sonbahar çiçekleri.

Yeşillik

Sepetler veya içi boş kabaklar gibi yaratıcı nesnelerden ekiciler veya kaplar yapın ve onları fantastik bir anneler, üzüm, yaprak ve meyveler karışımı ile doldurun.

Her yerde bulunan anneler anında sonbahar yetenekleri ekler ve asılı kaplara yerleştirilebilir, bahçeye dikilir veya veranda veya ön bahçenin etrafına dekoratif saksılara yerleştirilebilir. Hoş bir geçit için ön adımlarınızı annelerle sıralayın.

Kış için, şenlikli bir karşılama için pencere kutularında veya ekicilerde özlemler düzenleyin.

Yaratıcı saksı

Bir ülke görünümü için, bir çitten asılı ya da kapının her iki tarafına proplanan galvanizli kovalar veya variller saksılar olarak kullanın. Renkli yaprakların dalları, anında yeşillik dekoru için açık hava vazolara yerleştirilebilir. Ekleyicilerdeki veya pencere kutularındaki yaz çiçeklerini kurutulmuş gül, söğüt dalları, sonucu sarmaşık veya kabaklarla değiştirin – sonbahar veya kış mevsimini akla getiren her şey.

Tatil Dönüşümü

Sonbahar tasarımından tatil süslemelerine geçiş bir çırpıda yapılabilir. Çelenkler geleneksel yaprak dökmeyen, çıplak bırakılabilir veya tatiller için şenlikli dokunuşlarla kesilmiş olabilir. Pencere kutularını, tamamlayıcı bir “pop” için Holly meyveleri ekleyerek yaprak dökmeyen kesimlerle değiştirin.

Kolay ama klasik bir görünüm için büyük özlü koni olan en iyi urns veya ekiciler. Ekstra tatil ışıltısı için küçük beyaz Noel ışıkları ile iç içe geçirin.

Toplular geleneksel, biraz resmi bir tatil aksesuarıdır. Çıplak veya ışıklarla dekore edilmiş, ön kapıyı bu tatil standından bir çiftle çerçevelemek kesin bir hit. Kendi DIY şenlikli tahliyenizi yapmayı deneyin.

Bir ön verandayı örtün veya şenlikli, misafirperver bir dokunuş için bir ladin, sedir veya şimşir çelenkiyle ön kapıyı çizin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *