Uncategorized

Crestron, kablosuz Horizon eski dimmerleri ve tuş takımlarını [güncellenmiş]

Crestron tanıttı. Bu yeni duvar kutusu denetleyicileri serisi, eşleşen dimmerlerin yanı sıra tuş takımlarına sahiptir ve konut sistemi entegratörlerinin ev boyunca tutarlı, zarif bir görünüm sağlamasını sağlar. Aşağıdaki tam basın açıklaması…

RIJMENAM, Belçika – 10 Aralık 2019 – Gelişmiş Wise House teknolojisinde dünya çapında bir lider olan Crestron, bugün kablosuz Horizon Ex tuş takımlarını ve dimmerleri gönderdiğini ortaya koydu. Eşleşen dimmerlerin yanı sıra tuş takımlarına sahip yeni duvar kutusu denetleyicileri serisi, Total Crestron Wise evinin bir parçası olarak gelişmiş bir özel yönetme çözümü sunar. Horizon eski evrensel dimmerler sadece güzel değil, aynı zamanda güçlü. Minimum ton talep yoktur ve daha güvenilir LED karartma sunarlar.

“Şimdi, Horizon Ex serisiyle, konut sistemleri entegratörlerimiz, hibrit sistemler için evin her yerinde tutarlı, zarif bir görünüm sağlayabilir. Dimmerler ve tuş takımları arasındaki farkı söyleyemezsiniz. Dimmerlerin arkadan aydınlatmalı düğmeleri bile var. ”
John Clancy, Crestron’da VP Konutu

Esnek stilin yanı sıra siyah, beyaz ve son derece yapılandırılabilir 1,2, 3 veya 4 çete kutusuna sahip bademle ilgili seçenekleri yöneten Horizon Ex Line, tasarımcı estetiği, üstün düğme hissi, dört farklı düğme stili, değiştirilebilir özel üst olarak sunar. ve her türlü dekor (ayrı ayrı sunulan yüz plakaları) ve kablosuz iletişim uyacak alt trim parçaları.

Herhangi bir aydınlatma koşulunda geliştirilmiş okunabilirlik için programlanabilir arka aydınlatma, ufuk ex satırındaki her tasarım, düğmelerdeki üst çentik lazerle oyulmuş metni aydınlatan çok renkli arka aydınlatma içerir. İstenirse, düğmeye basıldığında aktif olmayan düğmelerden iki ila üç kat daha parlak olabilir. Ayrıca, her bir düğme her türlü renkte parlamak için programlanabilir – tamamen özelleştirilebilir.

Infinet Ex Kablosuz İletişim Dahili Crestron Infinet Ex Kablosuz Birlikte Teknolojiye Uygun Teknoloji, ufuk eski dimmerler ve tuş takımları, aynı zamanda komutları almanın yanı sıra aydınlatma, gölgeler, HVAC, güvenlik ve AV ile akıllıca entegre edilebilir. toplam bilge ev.

Zarif Yeni Horizon eski kablosuz tuş takımlarının yanı sıra dimmerlerin toplam satırı hakkında daha fazla bilgi için daha fazla bilgi için crestron.com/horizon adresini ziyaret edin.

GÜNCELLEME – Creston bize bu tuş takımlarının ve dimmerlerin sadece 110V’de sunulacağını ve bu nedenle sadece ABD pazarı için olduğunu bildirdi.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest5
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *