Uncategorized

Otomatik House 2.0 -#08 Şantiyemize

bir bakış, kat planımız için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olan alan boyutları e -tablosuna baktığımızda. Ancak gerçekten üzerine inşa edeceğimiz komplo ne olacak?

Site

Yeni evimiz diğer 2 ev arasında bir dolgu arsası üzerinde geliştirilecek. Site bir dönüm civarındadır ve kırsal bölgenin tepelerine doğru bakar. Alan güneye dikkatlice eğimli ve yoldan yaklaşık 75 metre geri evin önünde en büyük kısmı inşa edeceğiz.

Siteyi satın aldığımızda, geleneksel tarzı bir ev için zaten planlama izni verildi, bu yüzden bunu kendi çağdaş tasarımımıza değiştirmeye başladık, tasarımcılarımızla birlikte çalıştık.

En başından beri, arsanın kendisini doğudan batı yönüne göre yerine kuzeye doğru ilerleyecek bir stile eğildiğini hissettik. Özellikle birincil yaşam alanları için güneş kazancından yararlanmak için elementle bir Güney ile uğraşmayı istedik.

Tarzımız üzerinde çalıştıktan yaklaşık bir yıl sonra (gelecekteki bir yazıda daha fazlası) yeni planlarımız Ocak 2018’de onay için gönderildi ve Nisan 2018’de ilk kez geçtikleri harika haberleri aldık.

Bu noktada, ilerlemeden önce önceki evimizi satmanın bir meselesi olduğu için işimizde sinir bozucu bir duraklama ile uğraştık. Sunmak 16 ay sürdü ve geçen yıl Ekim ayında tamamladığımız gibi. Bir kez biz dışarı çıktı tüm sistemler go oldu.

Şimdi siteye başlamaya son derece yaklaşıyoruz ve bir sonraki yazımızda bununla ilgili bazı haberleri umuyoruz. Bu arada, kaçırmamak için aşağıdaki bağlantıları inceleyin.

Projeye uymak için Instagram’ımıza göz atmayı, otomatik House 2.0 blog yayınlarının geri kalanını kontrol etmeyi ve kendi yapımızda kullandığımız tüm ürünlerin bağlantılarını keşfetmeyi unutmayın.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest1
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *