Uncategorized

Ezviz, dünyanın önde gelen CCTV üreticilerinden biri olarak iyi anlayan Hikvision

Hikvision’dan yeni İngiltere Smarthome sistemidir, Ezviz Wise House sistemi ile ilgilerini tüketici pazarına çevirdi.

Ezviz, bir akıllı telefon aracılığıyla basit bir kurulum taahhüdüyle çeşitli tüketici akıllı ev güvenlik ürünleridir.

Sisteme, akıllı telefonun yanı sıra EzvizLife Bulut Platformundan kolayca erişilebilir. 720p’nin yanı sıra sunulan 1080p CAM seçeneğinin yanı sıra, uygulama aracılığıyla da kaydı ve SD karttan oynatmayı destekliyorlar.

Kuruluma alarm donanımı eklendikten sonra, kameraları aktivasyonları size bildirecek ve etkinliklerin video oynatmayı sağlayacak güvenlik sistemiyle entegre edebilirsiniz.

Ezviz çeşitliliği, Alexa uyumludur ve Ezviz çeşidinin diğer IFTTT Wise House cihazlarıyla entegre olmasını ve birlikte çalışmasını sağlar.

Ezviz zaten ABD ve İtalya’da tanıtıldı ve şimdi İngiltere’de sunuluyor. Çeşitlilik

Akıllı gözetim kam ürünleri – hem iç hem de dış uygulamalar için – her türlü farklı işlevi sunan çok sayıda farklı kamera ile.
Akıllı davetsiz misafir alarmları – evcil hayvan dostu PIR dedektörleri (evcil hayvanlar alarmınızı etkinleştirmez), alarm kapılarına akıllı açık/kapatma dedektörleri, pencereler, duman dedektörü, su sızıntısı dedektörü, iç siren/flaş ve tüm Keyfob veya akıllı telefon.

Ezviz, 2017 yılında bir WiFi Door Bell, Wise Fiş, Pil Powered Cam ve parmak izi kilitleri dahil olmak üzere 2017’de piyasaya sürülecek birçok ek ürünleri olduğunu söyledi.

16 İnceleme

Ezviz Ezalert kiti, Wise House Starter Set, Ezalarert Hub, Ezalarert Remote, Ezalarert Pir ve Ezsensor Step Pro, IFTTT (İngiltere spesifikasyon) ile çalışıyor
Ezviz House Sense alarm seti, kutu çözümü dışında, kurulumu basit bir DIY kablosuz güvenlik seçeneğidir; Aynı şekilde, evinize veya işinize bir düzey daha güvenlik eklemek için Ezviz Wise House kameralarıyla zahmetsizce entegre etmek.
IFTTT’yi destekleyen Ezviz House Sense, Amazon Alexa, Wise Locks, Garaj Kapıları, Ampuller, Termostatlar ve diğer birçok IFTTT uyumlu bilge ev cihazları dahil olmak üzere bilge ev araçlarıyla çalışır.
Bir sensör veya dedektör tetiklendiğinde, insan ses kılavuzu ve sistem yapılandırması istemleri ile android ve iOS gadget’larınıza bildirimleri bastırın.

£ 143.99

Amazon’a Git

Markanın arkasındaki güçlü hikvision ile bu kesinlikle göze çarpması gibi bir şey.

Ezviz.co.uk

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *