Home & Living

Kıdemli tarz editör Morgan Michener’ın köpeği Hayley ile tanışın!

Gençlerim gençken bize evcil hayvan için yalvardılar. “Gerçek bir evcil hayvan” dediler. Diğer yarım ve ilk başta tereddüt etmiş olmasına rağmen, ailemiz için en iyi bir cins keşfettiğimizde zihinlerimiz değiştirildi. Coton de Tuléar, Madagaskar’ın kraliyet evcil köpeğidir. Mükemmel dostum hayvanlar, kotonların sevecen, zeki ve hızlı bir şekilde eğitilmiş olduğu anlaşılmaktadır. Aynı şekilde son derece yumuşak saçlara sahipler-hipoalerjenik yanı sıra hala dökülmüyor. Ben satıldım!

İdeal olarak bir kurtarma köpeği istesek de, o sırada evlat edinmek için hiçbir coton yoktu. Bir yetiştiriciye ulaşmaya karar verdim ve harika bir sohbet ettik. Daha sonra, bir evin gereksinimine sahip olan daha yaşlı, altı yaşındaki bir evcil köpeği olduğunu keşfettim…

Üç yıl sonra, evimiz koşulsuz sevgiden başka bir şey kullanmayan büyüleyici bayanımız olmadan hayatı hayal edemeyebilir. Sizi evcil köpeğimiz Hayley ile tanıştırayım.

Burada onu aldığımız gün birlikte son derece ilk yürüyüşümüzde.

Şimdi onu seven bir paketin parçası.

Yetiştiriciler, Yolumu göndermekten memnun oldukları Hayley’in bebek fotoğraflarını tuttular. Hayatının bu bölümünü kaçırmış olmak için talihsiz olsa da, fotoğraflara sahip olmak çok güzel.

Hayley her zaman yaz mevsiminde eğlenmek için hazır ve çok büyük bir tasma!

Loonların tadını çıkarmayı seviyor.

Ve biraz alışveriş yapmak.

“Uzun yürüyüşler en iyisi!”

Araba sürüşleri normalde ev eğlencesini gösterir…

… Ama soğuk yürüyüşlerin müzakerelere ihtiyacı var.

Evet, Hayley için birkaç aptallık ve botlarımız var, ancak tuz ayak parmaklarına zarar veriyor, ayrıca yere düşük olduğunu düşünürsek, kürkünün paspaslanma eğilimi var.

Burada Hallowe’en için sarışın.

Ve bu komuta merkezi, yani Hayley’in yatağı. Döşemecimizi koyu pembe kadife olarak kurtardım. (Kimi şaka yapıyorum? İstediği yerde uyuyor).

Burada en iyi sevimi Bayan Maddison ile bir pijama keyfini çıkarıyor. Harika bir sohbeti kesintiye uğrattım gibi görünüyor!

Çocuklar tarafından çizilen bir sürü portreden biri.

Harika kızımızı keşfettik.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *