Uncategorized

Drayton Wiser Akıllı Isıtma Kontrolleri İncelemesi Bölüm 2 – Kurulum Güncellemesi

Drayton’daki ekipten birinci bölümden bazı büyük geri bildirimler aldık ve bu orijinal makale için güncellenmiş bilgileri paylaşmaya değer olduğunu düşündük. İşte geri bildirimlerinden kaydettiğimiz temel öğeler:

Aralık Genişletici – Akrandan akran işlevselliğine sahiptir

Sinyal Gücü – Kötü RF ortamlarında güç yönetimini içerecek bir sonraki yazılım özelliği paketi.

Geliştirme Yol Haritası – Boru hattında IFTTT desteği dahil çok çeşitli gelişmeler vardır.

Mülkümüzün tüm kapsamını kapsaması ve rapor vermesi için ek menzil genişleticileri talep edeceğiz. Son kullanıcılarla etkileşime girme yeteneklerini gösteren Drayton’dan bu ayrıntılı geri bildirim almak harikaydı.

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Drayton Wiser Akıllı Isıtma Radyatörü Termostat Amazon Alexa, Google Home, IFTTT ile çalışıyor
2.115 yorum
£ 42.98
Amazon’dan Satın Al

2
Wiser LCD ekran nem sensörü için Eberle kablosuz oda termostatı, beyaz, raumtermostat
3 İnceleme
£ 72.07
Amazon’dan Satın Al

3
Wiser: Bilgelik, merhametin bilimsel kökleri ve bizi iyi yapan şey
26 İnceleme
£ 24.49
Amazon’dan Satın Al

İşte söylemek zorunda oldukları…

Aralık genişletici (RE) zaten ‘eşler arası’ ağ oluşturma esasına göre çalışır. IE bir RE, ağ içinde başka biriyle iletişim kurabilir ve daha akıllı bir sistem 5’e kadar resepe sahip olabilir. Bir RE’nin kendisine en fazla 6 cihaza bağlı olabilir, burada ör. Cihazlardan biri başka bir RE olabilir.

Ayrıca, bir sonraki SW özellik paketimizin planının, standart boyutlu evlerde RES ihtiyacını büyük ölçüde azaltması gereken zayıf RF ortamlarında ısıtma cihazlarının/ısı Hubr’ının iletim gücünü artırmak için işlevselliği içermektir. Bu özellik paketi Aralık ayında kullanılabilirlik için hedeflenir, ancak özellik paketlerinin ve bireysel özelliklerin belirli kullanılabilirlik tarihleri ​​değişebilir.

Ailemizden gelen geri bildirim bölümümüzle ilgili olarak, Drayton bunu söylemişti…

Biyokütle kazanları-Bu sistemlerin yavaş ısıtma sürelerine sahip olduğu doğrudur. Wiser’ın kullandığı TPI algoritması göz önüne alındığında, desteklenen yakıt türleri gaz, elektrik ve yağdır, bunlardan yağ saatte 3 döngü ile en yavaş olanıdır. Sistemlerden daha yavaş sistemler, histerezisli bir açma/kapama ısıtma algoritması ile daha iyi servis edilir, bu da ısı hubrının şu anda desteklemediği. Bu gelecekte aradığımız bir şey.

Eko Modu – Eko modunun tamamen bir enerji tasarrufu özelliği olduğunu lütfen unutmayın. Bu nedenle optimum durağı hava telafisi ile birleştirir. Bu, web sitemizde bulunan dijital kullanıcı kılavuzumuzda açıklanmaktadır. Uygulamada ayrıca,Eko modunun daha iyi anlaşılması. (Güncellenmiş özet mevcut Android uygulamasında ve önümüzdeki birkaç gün içinde canlı olarak gidecek iOS uygulamasında olacak).

Optimum START, haklı olarak işaret ettiği gibi, programlama sistemi başlangıç ​​zamanlarından tahmin eden bir konfor özelliğidir. Hava telafisi ile optimum başlama, bireysel kullanıcıların bugün sistemlerini nasıl programladığına bağlı olarak enerji tasarrufu sağlayabilir veya olmayabilir (yani bugün sistemlerini ikinci olarak tahmin edip etmedikleri ve eğer öyleyse, ikinci olarak ne kadar iyi olduklarını). Kazanın çalıştığı zamanları kısaltacağını garanti edemeyeceğimiz için, eko modunun bir parçası değildir. Hava tazminatı ile optimum başlama yol haritamızda.

Ayrıca, dilek listemize aşağıdaki cevabı (kalın) verdiler.

İstek listesindeki bazı öğeler zaten destekleniyor, ürün yol haritasında planlanmış veya yetersiz talep görmediği kabul edilmektedir. İşte her öğe hakkında özel geri bildirim:

1. Eklenti aralığı genişleticilerinde etkinleştirilen eş-akran işlevi etkinleştirilmiş-tam ruloumuza izin vermemiz için gereklidir. – Zaten desteklendi

2. Bir ağ haritası veya cihazların göbeğe veya aralık genişleticilerine nasıl bağlandığını görme yeteneği. – Hayır. Müşterilerimizin çoğunluğu için büyük ilgi görmeyen. Müşteri hizmetleri gerektiği gibi yardımcı olacaktır.

3. Hub ve aralık genişleticileri arasındaki sinyal gücünü görme yeteneği – onaylanmış yol haritası öğesi.

4. Aralık genişletici, akıllı bir fiş gibi görünür ve LED düğmesi üzerinden açıp kapatırken bir röle tıklaması duyabilirsiniz. Bu işlev eklenebilir mi – onaylanmış yol haritası öğesi.

5. Kazanın ne kadar sürdüğünü ve sıklıkla ateşlendiğini gösteren bir denetim günlük dosyası – kısmen onaylanmış bir yol haritası öğesi – WISER, aylık ev ısıtma raporları oluşturmaya başlayacaktır. Kazan saatleri rapor edilecektir, ancak bugüne kadar belirli bir ayrıntı hakkında yorum yapamaz.

6. Isı kaynağından biyokütle seçme seçeneği ve daha uzun ısınma sürelerine izin vermek için eko moduna eklenen mantık – onaylanmış yol haritası öğesi

7. Uygulama, onaylanmış yol haritası öğesi yapıldığında program değişikliklerini anında yansıtır. Uygulama performans iyileştirmeleri, özellik paketleri aracılığıyla sürekli olarak yayınlanacaktır.

8. Birden çok kullanıcı girişi. Kim ısıtmayı yükseltmeye devam ediyor? – Onaylanmış yol haritası öğesi.

9. GeoFencing ve Manuel Uzak Modu Anahtarı – IFTTT bir yol haritası öğesidir.

10. Hava Tazminat Fonksiyonu için çok yerel veriler için Wunderground.com’da bir hava istasyonunu aday gösterme yeteneği – Hayır. Eko modunda kullanılan hava koşullarının yeterli olduğundan ve bunu değiştirme planlarının olmadığından eminiz.

11. Tüm cihazların zaman çizelgesi görünümünü görme ve ısı çağırdıklarında. Kazanımızı planlarken, gereksiz kapanışları ve girişimleri önlemek için bölge programlarının üstesinden geliyoruz. Şu anda bir elektronik tabloda planlıyoruz ve daha sonra zamanlamaları uygulama programında uyguluyoruz. – Bkz. Q/A 6. WISER, daha kısa hız döngülerine (gaz/elektrik/yağ) sahip sistemleri hedefler ve bu durumlarda kazan daha sık açılır/kapama geçer. This feature would potentially follow from A6, subject to analysis of market interest.

12. The ability to schedule, monitor and control from a web browser – Not planned at this stage based on customer feedback and data collected through usage of other connected products. This may change based on Wiser users’ feedback

Checkout part 3, where we expand our Wiser smart home heating system and add Alexa voice

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Drayton Wiser Akıllı Isıtma Radyatörü Termostat Amazon Alexa, Google Home, IFTTT ile çalışıyor
2.115 yorum
£ 42.98
Amazon’dan Satın Al

2
Wiser LCD ekran nem sensörü için Eberle kablosuz oda termostatı, beyaz, raumtermostat3 İnceleme
£ 72.07
Amazon’dan Satın Al

3
Wiser: Bilgelik, merhametin bilimsel kökleri ve bizi iyi yapan şey
26 İnceleme
£ 24.49
Amazon’dan Satın Al

wiser.draytoncontrols.co.uk: Amazon’dan edinilebilir

Drayton Wiser Review serisinin tamamını okuyun

Bölüm 1 – Adım adım kurulum

Bölüm 2 – Kurulum Güncellemesi

Bölüm 3 – Alexa ses kontrolü genişletme ve ekleme

Bölüm 4 – 1 yaş ve çok daha akıllıca

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *