Home & Living

Yeni C-Bus 3’ü 1 arada Sensör

CBUS mağazasında artık yeni “5753peirl”, 3’ü 1 arada PIR hareketi, ışık seviyesi ve IR kombine sensör stoğu var… ”C-Bus 360 Derece Çoklu Sensör, bir PIR doluluk sensörü, bir ışık seviyesi sensörü ve tek bir ünitede bir kızılötesi alıcı içeren bir C-Bus giriş ünitesidir. PIR doluluk sensörü ve ışık seviyesi sensörü, hareket ve ışık seviyelerine dayalı olarak otomatik kontrol sağlarken, kızılötesi alıcı, kullanıcıların bir C-Bus kurulumunun uzaktan kumandasına izin verir.

Sensör, C-Bus ‘Öğrenme Modu’ özelliğini içerir. Öğrenme modu, bir PC’nin sisteme bağlanmasına gerek kalmadan birimlerin programlanmasına izin verir. Alternatif olarak, birimler kurulum yazılımı kullanılarak bir PC aracılığıyla programlanabilir.

C-Bus 360 derecelik multi-sensör, zeminin 2.4 metre yukarıda monte edildiğinde, minimum 10 metre ve 5 metre dairesel bir IR aralığına sahip 360 derece görüş alanına sahiptir.

Ünite küçük ve göze batmayan ve yıkanmak üzere oluşturulmuştur. Tavanda veya asılı tavan karolarına monte etmek için idealdir. Görünür lens, düşük voltajlı dikroik halojen lambanın büyüklüğündedir.

Sensör, 8 adede kadar C-bus sahnesini (40 C-BUS ‘grup adresi’ içeren) veya doğrudan 8 C-BUS ‘grup adresini’ kontrol edebilir. Ayrıca, C-Bus 360 derece çok sensör, ticari bina uygulamalarında sıklıkla kullanılan ‘koridor bağlama’ özelliğini destekler.

Birim, hareket tespit edildiğinde açılacak şekilde programlanabilir üç LED içerir. Bu, sensörün kolay konumlandırılmasını ve devreye alınmasını sağlar.

Birim, aynı C-Bus ‘başvuru adresi’ içindeki tüm giriş ve çıkış birimlerinin durumunu karşılaştıran normal bir durum raporu başlatır. Çıkış birimleri ve giriş birimleri arasında bir fark durumu varsa, C-Buus çoklu sensörü, iç durumunu çıktıya uyacak şekilde değiştirecektir. ”

CBUS dükkanında çok daha fazlasını görün

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *