Uncategorized

Z dalgası su kapatma valfi, Fortrezz’den yeni WV-01’in sular altında evleri

kurtarıyor, her yıl patlama suyu borularının mahvolduğu bir milyon evden bazılarını kurtarmayı amaçlıyor. Valf, dahil edilen su sensörü ile kontrol edilebilir veya bir sulama sisteminin bir parçası olarak manuel olarak da kontrol edilebilir. Atlamadan sonra videoya göz atın.

“WV-01, Fortrezz, LLC tarafından tanıtılan yeni bir profesyonel sınıf, elektrikle çalıştırılan kablosuz su valfıdır. Herhangi bir Z-Wave Su Alarm sensörü (Örn. WWA-0X) ile birlikte kablosuz Z-Wave Home otomasyon ağında kullanılan WV-01, sızdıran sıhhi tesisat veya cihazların neden olduğu zararları azaltabilir veya ortadan kaldırabilir. Her yıl yaklaşık 1 milyondan fazla ailenin evleri mahvoldu ve hayatları su hasarı ve sonraki onarımlarla devrildi. Bu olaylar her zaman beklenmediktir ve onarım çalışmasının maliyeti on binlerce dolara girebilir. Bu patentli kablosuz su algılama ve otomatik su kapatma sistemi, profesyonel, sertifikalı bir tesisatçı tarafından herhangi bir evin su kaynağına kolayca kurulabilir.

WV-01, bir sızıntı veya taşma tespit edildiğinde ana su kaynağını otomatik olarak kapatan motorlu bir bilyalı valf kullanır.

Ticari kalite koltukları ve mühürlü bir pirinç valf içerir

Standart boru boyutlarında gelir (1/2 ″, 3/4 ″, 1 ″ ve 1 1/4 ″)

Sulama cihazı olarak kullanılabilir

Bir Z-dalgası ağında birden fazla WV-01 valf kullanılabilir ve programlanabilir.

En son Z-Wave ZDK 4.51 ile sertifikalı

Devlet ve belediye yetkililerinin standartlarını karşılıyor

Sel koruma sigortası için sigorta prim indirimleri almaya hak kazanır. (Sigorta şirketinizden belirli ayrıntıları isteyin)

Üç Gösterge Işık- Kırmızı- Valf Kapalı- Sarı- Mod: Z-Wave Network Durumu- Yeşil- Valf Açık

Valfi manuel olarak etkinleştirmek için iki dokunsal anahtar var

Bir su olayı meydana geldiğinde sistem, Z-Wave Ana Düzenleme ayarlarınıza bağlı olarak size otomatik olarak bir e-posta, kısa mesaj veya telefon görüşmesi gönderir.

Uzaktan çalıştırılabilir (internet, telefon)

Herhangi bir Z-Wave uyumlu su alarm sensörü tarafından bir sızıntı tespit edilirse, WV-01 su kaynağını kapatır. Bir kablolu veya kablosuz alarm sistemini otomatik olarak başlatabilir.

Pil yedekleme profesyonel bir elektrikçi tarafından kurulabilir. ”

www.fortrez.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün bile alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *