Home & Living

West Village Reno

Çok sayıda listeyle tıkladıktan sonra son derece keşfettim: Emlak bir kefal. Doğru, bu 15 milyon dolarlık New York City townhouse’u önde yapılan iş, arkadaki parti 80’lerin saç stiliyle karşılaştırıyorum. Nedenini görmek için aşağı kaydırın.

Sokaktan, bu konut veya ticari mülk tamamen geleneksel görünüyor. Sahipler sadece orijinal 1858 tuğla cephesini geri getirmekle kalmadı, aynı zamanda kapıyı uygun bir tarihi gri-mavi ile boyadılar.

Bunun arkadan aynı ev olduğuna inanır mısın? Ultra-çağdaş cam tabakaları tamamen öngörülemez, ancak belirtilen sözler olarak, güneybatı maruziyetinden tam olarak yararlanmak için harika bir yöntem. Bu fotoğrafta görülmez, ancak çitin arkasına sıkışmış yansıtıcı bir havuz çok daha şık, ışıltılı kenar ekler.

Mutfakta, grenli orta ton dolaplar yüzyılın ortalarında havayı korurken, bakır kaplar tonda bir aksandır. (Belki de çatışacak tonda ton?)

Kısıtlı bir yemek alanı, New York’un büyük arka bahçesinin öncelikli olmasını sağlıyor, ancak odun yanan şöminenin (evdeki dördünden biri) neşesini ve renkli dokuma sandalyeleri seviyorum.

Dört yatak odasından birinin dikkate değer bir cam duvarı var… ve yerde altın bir kubbe gibi görünen şey. Sadece ben mi, yoksa bitki ve sol başucu lambasının yanı sıra o yatağa kıyasla garip bir şekilde büyük görünüyor mu? Gerçeküstü mülk hakkında konuşun.

Ne düşünüyorsun? Geleneksel ve çağdaşın yan yana gelmesini seviyor musunuz, yoksa sadece bir tane seçtiniz mi?

Fotoğraf kredileri: 1-5. Corcoran Grubu

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *