Uncategorized

Vintage & Worldwide Decor

ile küçük bir yarı gezin Tasarımcı Silvana D’Andazio ve ortağı, restorancı Saeed Mohamed, 1880’lerin yarılarını satın aldığında, çevrimiçi olarak çevrimiçi olmak istediler ve herhangi bir tür yapmadan önce bölgeyi anlamayı istediler. büyük yeniden tasarım kararları. Silvana, “Ve 10 yıl sonra ne istediğimiz şeyi gerçekten anladık” diyor. Alanı en üst düzeye çıkarmak için, rahat köşeler için mobilyaları kişiselleştirmek ve çiftin iyi arkadaşları ve aile tutan telaşlı rutinden egzersiz yapan küçük, karanlık bir mutfak alanından en iyi şekilde yararlanın. Renkli, desenli malzemeler için bir stil ve sektördeki yıllarından gelen bir güven ile Silvana, zengin malzemelerde yırtılmış ve sıcak ışıkta yıkanmış zarif bir sığınak tasarladı. Sofistike alanının içine gir.

Silvana dekoratif sanatçı Kari Serrao’yu şöminenin üzerine tuhaf bir kıvrımlı duvar resmi ilham olarak tercih edilen bir duvar kağıdı kullanarak çizdi. Asya’dan ilham alan vinyeti, 18. yüzyıl İtalyan aynasını ve Venedik’te seçtiği hassas bir ipek fortuny ışığı alan antika müzisyen figürleri ile tamamladı.

Merdiven duvarını açarak Silvana, küçük oturma odasının görüş hatlarını uzattı. Tasarımcı, normalde “pembe bir insan” olmadığını, ancak güzel yapısı ve rahat stili için koltukların yastıklarındaki malzemeyi seçtiğini belirtiyor. “Çok değerli bir pembe değil.” Lee Jofa’nın Gri ve Beyaz Ikat ile yastıklarla dengeler.

Yaşam alanındaki bu açık raflar, Silvana’nın güveç sarsıntısı sürahileri, vazoların yanı sıra eski kristal koleksiyonlarını taramasını sağlar. Buradaki sürahiler – eşlik eden kitapları yansıtmak için ustaca düzenlenmiş – Toronto çevresindeki antika pazarlardan. Detay için kusursuz gözüne sadık kalan Silvana, köşeyi keten görünümlü duvar kağıdında destekledi, kenarları şeritte bantladı ve sahneyi hassas bir kabuk aplikiyle aydınlattı.

Ön salonda, Ribbehege & Azevedo’dan ekstra büyük bir geleneksel kemerli ayna, Hans Wegner tarafından Mod Wishbone sandalyeleri ve basit ama çarpıcı bir vinyet için bir Mısır göğsü ile eşleştirildi. On metrelik tavanlar, Viktorya Yarı’nın daha geniş hissetmesini sağlar ve ayna gözü yukarı doğru çekerken, uzayın etrafındaki doğal ışığı zıplar.

Mutfak alanını yemek odasına açtığında, iyi arkadaşları ve aileyi eğlendirmeyi seven Silvana, maksimum konfor için süslendi. Masa pürüzsüz bir oval şekli olsa da, aynı şekilde geniş ve vintage vinil oturmuş sandalyelerle mükemmel. Derin mordaki bir Çin yassıweave halının yanı sıra gevşek Roma panjurları görsel yumuşaklık ve orijinal BTC için Peter Bowles tarafından 2 kolye ışığının azaltılması çağdaş bir başlık.

Yeni kadırga mutfak alanı, cam paneli üst kısımlara sahip Falcon mutfakları tarafından dolapların yanı sıra sıcaklık ve kontrast ekleyen ceviz panelli alt dolaplar ile donatılmıştır. Eski mutfak alanı sıkışık olmanın yanı sıra neredeyse tamamen kapandı, bu yüzden Silvana bir uçtaki arka bahçeyi oldukça yeni bir kapı ve transom pencereleriyle açtı. Diğer tarafta, sadece bir kahvaltı barı mutfak alanını yemek odasından ayırır.

Bir başlık yerine, Silvana duvarı küçük bir çiçekte elle bloke edilmiş bir kenevir malzemesi ile döşemiştir, yaşam alanı perdeleri için kullandığı malzeme. Malzemenin kenarlarındaki basılı bir sınır bölgeyi bozar ve asistler yatağı tanımlar. Yemek alanındaki aynı örtü malzemesi de burada görünür.Konulu bir baca yığını, yatağın diğer tarafındaki kitaplığı dengelemek için beyaz boyanmıştır. Yapı enjekte eder ve bit kaide masasını küratörlü bir sanat eseri gibi hissettirir. Boxspring döşeme yatağa özel olarak adlandırılmış bir görünüm sağlar.

Lavanta treni karo, lavanta renkte mermer tezgahı ve çağdaş meşe dolapları ile Silvana’nın banyosu, telaşlı değil, kadınsı hissediyor. Geniş makyaj, tezgahın yanı sıra aşağıda tuvalet için tonlarca alana sahiptir. Kiremenin panel gibi çerçevelenmesi, tavan kalıpları gibi alanı cilalı hissettirir. Narin mor havlular Türkiye’de bir tatilden gelen hatıralardır.

Otel tarzı havlu rafları, ısıtmanın yanı sıra havluları kurutmanın yanı sıra heykelsi ilgi eklemek için pratiktir. Kıvrımlı zemin karo, Fas hissine sahiptir.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *