Home & Living

Plex, yeni geliştirilmiş Android uygulaması

Plex takım lideri Elan Feingold’u tanıttı. Yeni geliştirilmiş Android uygulamalarına bir giriş blog yazdı. End Up, Android 3.2 veya daha yeni çalıştıran cihazları hedefler ve işletim sisteminin eski sürümleri için destek bırakır. Ancak bu, ekibin büyük ölçüde geliştirilmiş bir özellik seti ve kullanıcı deneyimi getirmesine izin verdi. Uygulamayı bu hafta daha sonra Google Play’den alabilirsiniz. Şimdilik aşağıdaki video ile kendinizi kızdırabilirsiniz.

Gerçek haberi kısa ve tatlı yapacağım: Android için Plex’i sıfırdan yeniden yazdık. Açıkçası, eski uygulamadan birçok ders öğrendik ve bize iyi hizmet etti. Ancak Android tasarım yönergelerini okuyor ve yeniden okuyoruz ve özellikle Android’in eski sürümlerine destek bıraktığımızda daha iyisini yapabileceğimizi düşündük.

Android 3.2 veya daha yeni, bazı müthiş platform özelliklerini (Google Cloud mesajlaşma, kilit ekran müzik kontrolleri, Global Arama Entegrasyonu) kullandık ve bunu seveceksiniz. Ayrıca PlexSync’i de destekler. Sabırla bekleyen herkese, gecikme için özür dilerim, ama buna değecek. Uygulama hızlı, pürüzsüz ve güzel. Dönme ve sonsuz kaydırma ve ağ veri sıkıştırma kullanır, yani dev kütüphanelere erişim süper hızlıdır. Plex/Web’den tanıdığınız ve sevdiğiniz aynı zengin filtreleri destekler. Ve en önemlisi, inşa edilmesi müthiş bir platform.

Android için yeni Plex’i gösteren küçük bir video hazırladık (umursamanız durumunda Kepler kodlandı). Bunu sonuna kadar izlemek isteyeceksiniz, çünkü videoda tam anlamıyla aklınızı üfleyecek sürpriz bir büyük özelliği (daha önce hiç görülmemiş) göreceksiniz.

www.plexapp.com: Full Plex Blog Gönderisi

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *