Uncategorized

Otomatik Ev 2.0 – #12 Loxone yeni akıllı evimize güç verecek!

2011 düşünerek Loxone Smart Home ürünlerini ele aldık ve ben her zaman kıskanç bir gözle sisteme baktım. Bu yüzden yeni otomatik Home 2.0’a ayrıntılı bir Loxone sistemi takacağımızı duyurmaktan gerçekten heyecan duyuyorum!

Muhtemelen Avusturya’ya yapılan son seyahatimiz ve THEHOW HOUS’ta kalmamızla birlikte takip ediyorsanız Loxone’u seçtiğimiz o kadar da sürpriz olmayacak

Bu deneyim son derece faydalı ve teknolojiye sıfır ilgimi olan daha iyi yarım, uygun bir akıllı ev sisteminin tüm avantajlarını gördü. Loxone’u yeni eve yüklemek için gerçekten kendim kadar kendinden geçmiş.

Neden Loxone

Son evimizde yaşadığımız yirmi yıl, yıllar boyunca çok sayıda farklı akıllı ev sistemini denediğim için kesinlikle ev otomasyon teknolojisi hakkındaki fikrimi sağlamlaştırdı.

Loxone Miniserver

Bazı ürünler gerçekten faydalı olsa da (işte bizimle aldığımızlar), diğerleri hayal kırıklığı ve hayal kırıklığı getirdi. Hayatımızı basitleştirmek ve zamandan tasarruf etmek için nasıl yaratılan teknoloji, tam tersini nasıl yapabilir? Donanım arızaları, uyumsuzluklar, kısa pil ömrü ve işlerin çalışmasını sağlamak için gerekli olan tüm genel terlemenin yanı sıra, genellikle yaşamayı zorlaştırmak için komplo.

Bu sefer çok daha profesyonel, güvenilir ve göze batmayan bir şey istiyoruz. Ayrıca, sadece uzaktan kumanda olmak yerine çok daha gerçek bir otomasyon yerleşik bir şey.

Çoğu akıllı ev kurulumu entegrasyon sorunlarının faulünü yapar. Ve unutmayın, nispeten açık bir ‘standart’ seçmek bile uyumluluğu garanti etmez.

Yıllar boyunca Loxone’un tescilli doğasının en büyük güçlü yanlarından biri olduğunu görmeye geldim. Bunlar birlikte çalışması garanti edilen ürünlerdir, sorunsuz.

Planlar

Projemizin planlama aşamalarında Epitome Living’den Loxone ortağı Scott McMurray ile yakın bir şekilde çalıştık. Gelecekteki bir yazıda Scott ve Epitome hakkında çok daha fazla konuşacağım, ancak şimdilik fikirleri zıplamanın ve göz kamaştırıcı Loxone uzmanlığından yararlanmanın müthiş olduğunu söyleyebilirim.

Bir dahaki sefer

İşte burada, heyecan verici zamanlar. Sistem planlarını sonuçlandırırken ve birinci ve ikinci düzeltmelerde çalışırken, önümüzdeki haftalarda yolunuza çıkan çok sayıda derinlemesine Loxone makalesi olacak. Şimdilik, hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için bizi Instagram’da takip edin.

www.loxone.com

Projeyi takip etmek, otomatik Home 2.0 blog makalelerinin geri kalanını okumayı ve kendi yapımızda kullandığımız tüm ürünlerin bağlantılarını bulmayı unutmayın.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest5
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *