Home & Living

Nirvis, tüm müşterilerimize Slink-E’ye

güle güle diyor,

Slink-E ürününü bırakacağımızı duyurduğumuz için üzgünüz. Bir birim durdurulmadan önce satın almak istiyorsanız 30 Haziran’a kadar siparişleri kabul edeceğiz. Mevcut müşterilerimize sınırlı hizmet ve destek sunmaya devam edeceğiz.

Son altı yılda Slink-E kullanıcıları topluluğundan aldığımız tüm destek ve coşku için çok minnettarız. Bize çok takdir ve yardım verdiniz ve bu ürünü çok uzun süre orada tutabildiğimiz için minnettarız. Eski zamanlayıcıların bildiği gibi, Slink-E’nin hiçbir zaman bir ürün olmayı amaçlamıyordu ve Colby başlangıçta planları ücretsiz olarak verdi. Uygun bir iş kurmamızı mümkün kılan coşkunuzdu. herkese teşekkürler… .

Birçok kişinin Microsoft’un fikri mülkiyeti birkaç yıl önce ürünlerimize satın aldığını biliyor. Bu anlaşmada, son üç yıldır tipik olarak şirkete devam etmemizi sağlayan çok liberal bir geri lisanslama anlaşması yaptık. Bu anlaşma yakında sona erecek.

Bu yıl, Slink-E için satışlarda keskin bir gerileme gördü. Çoğunlukla sabit disk tabanlı müzik sistemlerinin artık oldukça uygun maliyetli ve kurulumu yararlı olması nedeniyle tahmin ediyorum. Noel için bir iPod aldığım için bilgisayarımda iTunes kullanmaya bile geçtim. Şirketimiz her zaman çoğunlukla CDJ uygulamaları tarafından desteklenmiştir ve genel ev otomasyonu pazarımızın sadece çok küçük bir kısmıdır. Mevcut ekonomi ve başka şeyler yapma konusundaki kişisel çıkarlarımız göz önüne alındığında, Colby ve ben Microsoft ile lisansımızın yenilenmesini sağlamamayı seçtik. Açık kaynak ve sublicensing sorunu, burada ele alacağım kadar sık ​​ortaya çıkıyor. Her ikisi de tamamen Microsoft’a ait oldukları için CDJ kodunu veya Slink-E ürün yazılımını lisanslamak veya açık kaynak bizim için mümkün değildir.

Yine, yıllar boyunca desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz ve ev otomasyon projelerinizde iyi şanslar. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa lütfen bana doğrudan bana e-posta göndermekte özgür olun.

Samimi olarak,

David Aue
Nirvis, Inc.

Nirvis.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *