Home & Living

Görkemli Paris House

Paris’te yaşayan insanları kıskanmamak zor. Kültür açısından zengin şehir inanılmaz moda, sanat ve mimari ile doludur. Mimariden bahsetmiş miydim? Paris’deyken son kez, acı soğuk, alışılmadık derecede karlı bir Aralık’dı. Şehrin lüks bir köşesinde Beans olarak ucuz bir hostel içinde kalıyordum. Ama yine de, şehir muhteşem binaları nedeniyle aydınlıktı (karlarından, sokaklarından ve parklarından bahsetmiyorum). Orada bastırılması imkansız bir stil duygusu var. Her neyse, zaten bu 3.700 metrekarelik, beş yatak odalı kınamak satın alıyorsa, iki kat kıskanıyorum. Şehrin inanılmaz bir bölümünde – Parc Monceau yakınlarındaki – ve sadece birinci Parisli gayrimenkulün bir parçasında hayal edebileceği bir tür drama, güzellik ve zenginlikle dolu.

Güzel balıksırtı zeminler saray fuayesinde başlar ve kınamak boyunca koşar. Karmaşık bir şekilde kapsamlı duvarlar ve mermer aksanlar bir ihtişam duygusu yaratır.

Regal Beauty Salon muazzam ama iyi orantılı, bu yüzden hala rahat hissediyor.

Yemek odası evde tercih ettiğim alan. İnkar edilemez derecede resmi, ancak tropik temalı duvar kağıdı gömülmemiş bir sıcaklık yaratıyor.

Fransız kapılarının etrafındaki tam yükseklikte örtülüyor, ana yatak odasında bir drama hissi yaratıyor.

Ev hakkında daha fazla bilgi için Luxury Portfolio International ile iletişime geçin.

Fotoğraf kredileri: 1-4. Lüks Portföy Uluslararası

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *