Uncategorized

Jeff Magwood’da Huzurlu Tatil Tasarımına

ve Amy Halpenny’nin 15 metrelik Toronto Viktorya’sı olan Modern-Meets-Vintage House, Nana’nın antikaları, modern beyaz oak balıksırtı zeminlerinin yanı sıra net beyazın yanında en iyisidir. duvarlar. Eski ve yeninin çarpıcı karışımı tasarımcı Sam Sacks sayesinde. Sam, mükemmel stilin ilkelerini – simetri, ölçek ve oran – yönlendirir, bu yüzden ev yadigarlarını çağdaş tasarıma mükemmel bir şekilde entegre etmek için pirzola sahipti. Tatil tezahüratının küçümsenmiş hitleriyle donatılmış bu modaya uygun ev evindeki karışımı tam olarak nasıl kavradığını görün.

Ev sahibi Amy, “Oldukça yırtıcı insanlarız – asla resmiyiz” diyor. Diğer yarısı Jeff ile üç çocuğu olan Signy (solda), Halle (merkez) ve Gavin ile paylaştığı ev evi, aynı şekilde rahat yaşamayı davet ediyor.

Tasarımcı Sams Sacks, Yemek Bölgesi’nin Amy’nin ebeveynlerine ait olan maun sandalyelerini, kaide masasının büyük mermerine yumuşak bir kontrplak olarak Moss çevre dostu kadife olarak döşedi. Leke dirençli vinildeki hilal şeklindeki ziyafet (çok daha hassas rafya taklit eder) çocuklar için rahat yayılma koltukları sunar. “Her zaman doku ile yoğun oynuyorum. Bir odaya derinlik ve boyut katıyor ”diyor Sam.

Odun tabanlarının yanı sıra mermer tezgahların yanı sıra rafların yanı sıra backsplash, rustik ve zarif hissediyor. Kolye ışıkları-lamba kafesinden bir savurganlık-elle uygulanan altın yapraklı iç mekanlara sahiptir.

Mutfak alanındaki huzurlu Scandi backsplash özenli hassasiyetle gerçekleştirildi. Yüklenicinin üzüntüsüne, Jeff her Carrara karosunun özelleştirilmiş bir boyuta elle kesilmesini istedi. “Refef dışı fayanslar çok daha küçüktü, bu yüzden çok meşgul olurlardı” diye açıklıyor. İçi üst dolaplar, balıksırtı el işçiliğinin parlamasına izin verir. Heykelsi ve tüm beyazlara karşı yalnız, Kohler’in siyah bir musluğunun büyük bir etkisi olurken, pencerenin beyaz oak eşiği ve jamb görünüm için bir çerçeve gibi davranıyor.

Amy, “Herkes her zaman eski mutfakta birbirlerinin üstündeydi” diyor. Yeni tasarımda, bir dizüstü bilgisayar veya tablet için bir alan sağlayan bir köşe için alan tahsis edildi.

En küçük detaylar tüm farkı yaratabilir: “Duvarların ucunu kapatmak ve zeminlerle bağlantı kurmak için bir şey istedim” diyor, yemek ve yaşamak arasındaki geçidi yazan şık beyaz oak kaplamasından Jeff alanlar. Kolay yaprak dökmeyen dalların yanı sıra mumlarla tepesinde, kapı mağazasından kaba yırtılmış bir konsol sessizce mevsimlik bir ruh hali ayarlıyor.

Kompakt yaşam alanı, egzotik desenli yastıklardan bir renk sarsıntısı ve vintage Bergere’de parlak bir David Hicks malzemesi alır ve Jens Risom Lounge Sandalyesi, pürüzsüz mermer şömine ve karanlık pencere de dahil olmak üzere çok daha çağdaş unsurları dengelemektedir. çerçeve.

Bir sepet tatil hediyesi üzerine sarın, evin vurgu renklerini yansıtıyor.

Amy’nin büyük büyükanne ve büyükbabalarından miras kalan bir büyükbaba saati olan ikinci kattaki Landing’in parlak beyaz duvarlarına karşı, taze değil, taze değil. İkinci kattaki tüm kapılar grafik yumruk için siyah boyandı.

Chap’in arkasındaki tasarımcılarYenilemeye öncülük eden I Chapo Design, Herringnone temasını alt seviyeden birincil yatak odasına muhteşem bir ifade başlığı türünde getirdi. Jeff ve babası, Creemore, Ont’daki ev çiftliğinde eski ormanlardan yatağın dibinde tezgah yaptı. Keten katmanları, pamuk ve sentetik kürk bol ahşabı yumuşatır.

Antikalarla ilgili olduğunda, bağlam önemlidir. Amy, “Annem büyükannemin Fransız yaldızlı aynasından kurtulacaktı, ancak en iyi ortama koyduğumuzda işe yaradı” diyor. Şimdi birincil yatak odasında, vintage bir salon sandalyesinin üzerindeki barışçıl ama çekici bir vinyet üretiyor.

İkinci kat birincil banyoda, temiz astarlı mermer bir üste sahip RH restorasyon donanımı ile oluk tarzı bir makyaj geleneksel ve zamansızdır. Sepetler depolama ve egzotik doku ödünç verir.

Rosedale United Kilisesi’nden kurtarılan Pazar-okul sandalyesi ve boyalı ahşap zemin tahtaları (yeni zemin kurulumu üzerinde maliyet tasarrufu sağlayan) Signy’nin eski moda cazibesini sağlıyor.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *