Home & Living

Çarpıcı London Smart Home By Pro Instow AV

İşte Prost Enstaling AV tarafından Londra’da yakın zamanda tamamlanan 400 bin £ ısmarlama akıllı ev kurulumu. Bu çarpıcı evin ve tüm bu 19 ″ raf pornosunun ayrıntılarına göz atın…

Ismarlama ev sinema tasarımı

Tüm lüks mülkün odak noktası olan bu zarif tasarlanmış alan, çağdaş lüksün zirvesini ev sineması teknolojisindeki en son yeniliklerle birleştiriyor.

Cömert dekor ve dizginsiz konfor, anne ve babanın uzun bir çalışma gününün sonunda geri dönmesi ve rahatlaması için mükemmel bir ortam yaratırken, gerçek AV kurulumu otantik bir multipleks deneyim sunmak ve eylemi ne olursa olsun eve getirmek için tasarlanmıştır. Bütün ailenin bir gişe rekorları kıran bir film gecesi mi yoksa babamın Premier Lig’i barış içinde izlemek için kullanıp kullanmadığı konusunda.

Bunu başarmak için, bir JVC X9000R projektörü ve iç dolaplara uyacak şekilde boyanmış özel bir kasaya sahip amaca yönelik üç metrelik ekran, aşağıdakileri içeren ısmarlama bir sonance hoparlör sistemi ile birleştirilir:

Sonance DSP 2-150 dijital amplifikatör

3 Sonance Sinema Serisi LCR2 Duvar İçi Hoparlörler

2 VPSUB10-NC duvar içi subwoofer

4 Sonance VP86S Tavan içi hoparlörler

Ev sinemasını çok sayıda kaynağa (akış hizmetleri, şirket içi bir medya sunucusu, konsollar ve Sky HD) bağlayarak, ailenin her üyesi, sevdikleri filmlerin, şovların ve eğlencenin tadını çıkarabilir.

19 odalı ses çözümü

Ev sineması odası evin kalbi olsa da, aile, önemli evleri boyunca dolaşma ve gittikleri her yerde onlarla olağanüstü ses performansı elde etme özgürlüğünü istedi.

Bir kez daha, Londra AV montajcıları meydan okumaya hazırdı.

Sadece hoparlörlerinin olağanüstü ses kalitesi için değil, ürünlerinin herhangi bir odanın duvarlarına ve tavanlarına entegre edilebileceği benzersiz yollar için ünlü bir marka olan Sonance’a sadık kalınan aile, sonuçta yeni nesil görsel performans serisi VP66R için gitti Konuşmacılar.

Oldukça esnek konumlandırmaları, şık tasarımları ve beş yıldızlı performansları için seçilen bu hoparlörlerin toplam 60’ı (30 çift), en çok harcadıkları net, net ses sunmak için çeşitli görsel görsel sistemlere bağlanır. Salon, havuz alanı ve yatak odaları da dahil olmak üzere zamanlarının.

Açık hava ses kurulumu

Yaz aylarına gelin, aile zamanlarının çoğunu dışarıda geçirir, ya üç büyük bahçe bölgesinden birinde dinlenir, bir aile yemeğinin tadını çıkararak veya eğlenceli arkadaşlar ve akrabalar. Durum ne olursa olsun, partiyi evin dışında başlatmanın her zaman bir yolu.

Bu amaçla, bir kez daha bir Sonance ses çözümü etrafında inşa edilmiş bir açık hava ses kurulumu seçtiler.

Bu kez, güçlü bir Sonance Sonarray subwoofer, zeminin altına yerleştirilir ve her biri üç açık bölgenin çarpıcı peyzaj tasarımından ödün vermeden optimum ses kalitesi sağlamak için çeşitli bahçe özelliklerinin arkasına gizlice gizlenmiş sekiz Sonarray SR1 hoparlörüne bağlanır.

Tüm ev wifi ve fiber optik kablolama

Sadece tüm AV kurulumuna güç vermekle kalmayıp, aileye böyle bir geniş bir evde günlük kullanım için yüksek performanslı geniş bant sağlamak için yeterli internet bağlantısının olmasını sağlamak, hiçbir ortak WiFi çözümünün olmayacağı anlamına geliyordu.

Bu nedenle, aile aşağıdaki anahtar bileşenlerden oluşan bir Ruckus 802.11ac sistemi seçti:

Channellfly Kanal Yönetimi

Bölge Yönetmeni 1200 Kontrolör

7 R500 Erişim Noktaları

2 Açık Hava Erişim Noktası T300s.

Performansı daha da arttırmak için, bahçede uygulanan özel bir veri kabini ile birlikte, mülk boyunca TV noktaları, Ruckus kablosuz çözümü ile birleştirildiğinde, bunun bir Cleerline SSF fiber ağına bağlandı, bunun bir ısmarlama akıllı ev sistemi olmasını sağlayan Gerçekten bugünün modern ailesinin taleplerini karşılamak için donanımlıdır.

Pro Install AV hakkında: 2006 yılında kuruldu, Pro Install AV, Londra, İngiltere ve Avrupa’daki tüm bütçeler için akıllı ev otomasyon hizmetleri sunan endüstri profesyonelleri ve özel müşterilerle çalışın. Daha fazla bilgi için www.proinstallav.co.uk’a göz atın.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest9
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *